Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Szerelmes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba vagyok szerelmes... És páran azt mondják, hogy ő szerelmes belém.:) Mindig együtt megyünk suliba, boltba, rendezvényekre stb. A buszon a tesómmal ülök, ő mindjárt mellettem. Ha a tesóm nem jön suliba, mindig mellém ül.:) Ha biciklizni megyünk mindig bemegy a boltba és vesz nekem nyalókát:D Sokszor megérinti a vállam, vagy a kezem. Nagyon aranyos!:D Amikor nézegettük a régi, óvódás videókat (szerepeltünk) észrevettem, hogy mindig együtt vagyunk. Együtt táncolunk, együtt játszunk stb. :D Mindig azt akarja, hogy ketten legyünk, pl: elmentünk a játszótérre az egyik haverjával, a haverja hazament, nekem se volt kedvem maradni, de csak rá vett hogy maradjak még:D Emlékszem, amikor megkaptam a telefonom (kb. 11 lehettem) akkor ő hamarabb tudta a számom mint én:D Tisztára szerelmes vagyok belé. Szerintetek én is tetszek neki?
2013. nov. 16. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha rákérdeznél?
2013. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem merem... félek, hogy nemet mond:/
2013. nov. 16. 09:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Általában a lg barátoknál ugy szokott lenni, hogy sülve főve eggyütt akarnak lenni.. Tudom, mert én is igy vagyok :)

De egy fiu lány kapcsolat talán egy idö után megváltozhat..

Lehet csak beképzeled, vagy télleg jelekkel probál közeledni..

Üljetek be valahova, és finoman a lényegre térve kérdezd meg tőle..

Bár én a barátságot választanám szerelem helyett, mert a szerelem egyszer elmúlik, a barátság meg megmarad :) sok szerencsét /L

2013. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pedig gyanús a dolog... És ha csak egy óvatlan pillanatban lesmárolnád?
2013. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2013. nov. 16. 09:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Én meg a szerelmet választanám a barátság helyett, és már kicsit unalmas hogy mindenki azért sír. Lesz*rom hogy elmúlik, miközben sokkal többet ad mint egy barátság ..
2013. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem smárolom le :D Előbb meg kellene tudnom, hogy szerelmes-e belém :)
2013. nov. 16. 09:04
 8/16 A kérdező kommentje:
09:04 köszönöm a választ :)
2013. nov. 16. 09:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Nm :) ha valamit szeretnél még ezzel kapcsban, akk irj privit
2013. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oké :)
2013. nov. 16. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!