Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak karácsonyra gáz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak karácsonyra gáz olyan kis figurát adni, amin szerelmemnek felirat van?

Figyelt kérdés

:D


Egyelőre még ötletem sincs ajándék terén, és csak nézelődöm. Az ilyet inkább lányok adják fiúknak, nem?


2013. nov. 17. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác nem mütyürmániás. Én pl. a parfümmintákat értékeltem legtöbbre (ezt kis utánjárással pár jobb üzletből ingyen simán be tudod gyűjteni, jobb arcszesznél drágább illatszert magamnak nem veszek most sem) és mellé elég max. egy tábla csoki.
2013. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem gáz. cuki,de a fiúk nem örülnek az ilyesminek. :\hány évesek vagytok? nem piszkálásképp, csak hogy minek örülne..
2013. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!