Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik sorsszerűség?

Figyelt kérdés
Vagyis tényleg egyszer mindenki találkozik azzak akit neki szánt a sors. És vajon tényleg megtalálhatja a szerelemet? Mi a véleményetek

2013. nov. 17. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Spoiler alert: nem létezik sors
2013. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem pedig igen
2013. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nincsenek véletlenek.
2013. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Létezik!!!
2013. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki (MINDENKI,KIVÉTEL NÉLKÜL!) találkozik azzal akit neki szánt a sors! Nincs kivétel!
2013. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Akkor miért van annyi egyedülálló ember idősebb korában is? Van olyan, akinek kapcsolata sem nagyon volt, ők vajon miért nem találták meg az igazit?

Más téren hiszek a sorsszerűségben, de a szerelemben nem.

2013. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát biztos jó lenne, de mi van azzal, aki már korán meghal? Anya bátyja már gyerekkorában meghalt egy balesetben. Az a lány, aki az ő párja lett volna, akkor most egyedül maradt? Vagy átszáll másra? Nem hiszem. Eleve az egyik nem tagjai többen vannak a Földön! Magát a szerelmet nagy esélyjel megismeri az ember, de a nagy ő inkább csak vágyakozás!
2013. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem mindenki találkozik az IGAZI párjával. Szerintem lelki érettség és karma függvénye.
2013. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!