Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem gáz, hogy közel 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, hogy közel 22 évesen, nem szakállasodok?

Figyelt kérdés
Még 21/F

2013. nov. 18. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, a legtöbb lánynak egyáltalán nem tetszik az arcszörzet igy legalább elég ritkábban borotválkoznod. Az én férjem 32 de elég hiányosan hol van hol nincs arcszörzete pl nem is tudna körszakállt növeszteni mert nem érne össze neki. De ez engem nem is zavar mivel nem tetszik sem a szakáll sem a bajusz.
2013. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miert lenne gaz? legalabb nem kell borotvalkoznod, azt senki se szereti
2013. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
viszont sokaknak jól áll a borosás arc de ha te nem olyan típus vagy akkor valóban áldás. Ilyen ez. Van akinek már általános iskola végén gyakran kell borotválkoznia van akinek 20+ évesen elég hetente.
2013. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem most jelenleg szőke valami van kb. pihék annál kicsit több direkt nem is próbálkozom borotválkozással, mert akkor megerősödne alul más a helyzet egyébként... bár ez plusz információ...
2013. nov. 18. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg akkor panaszkodni akarok: 22 vagyok és hetente kétszer borotválkozok és nől mint a gomba és erős és szúrós és akkora szakállam lehetne, mint a télapónak, csak sötétbarnában.

És ehhez még a testem is nagyon szőrös. Szerintem neked jobb.

2013. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 25 évesen alig van valami, arcomon szinte egyáltalán nincs, csaj bajusz, nyak meg áll... Másnak ez a kb másnapos borosta szint ami nekem van borotválkozás után 4 nappal.

De én örülök neki ! :D

2013. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, hogy 30 éve nem fizetek vízszámlát?
2013. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
??? milyen vízszámla?
2013. nov. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!