Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink szakítás?

Figyelt kérdés

Udv,egyenesen utálom,ha egy lány sminkeli magát gyűlölöm.

a barátnőmnek is mondtam,azt mondta oké és 1hete be került,egy társaságban ahol ilyen emos....fajtak vannak és azóta fullra festi a fejét fekete festékkel es ma dobtam..hülyeség volt? Nem bánom..


2013. nov. 18. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Sztem jól tetted. Komolytalan emberekkel nem szabad fogalkozni
2013. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2013. nov. 18. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélgettetek erről? Ha durva, undorító módon festette magát akkor érthető, de vannak olyan természetes hatású sminkek is, ami nem olyan szembetűnő!:)
2013. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
sztem nem aaz szamit h festiüe valaki magat vagy sem.attol meg h kifestette magat,attol meg o maradt.d sztem nem csak eert dobtad...mert ez nem egy olyan dolog,amit nem lehet megbeszelni.ha erzel meg vmi iranta es nem csak a kulseje miatt voltal vele,akkor hulyeseget csinaltal,mert ez nem ok a szakitasra :p
2013. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk.de én ilyen vagyok nálam egy kis smink se lehet vagyis lehet csak én akkor nem akarom látni...
2013. nov. 18. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
És mondjuk ha egy nőt ez tesz kicsit magabiztosabbá, h egy leheletnyi smink van rajta? Ettől érzi jobban magát? Inkább ezt elvennéd tőle, mert neked nem tetszik? Ha valakit IGAZÁN szeretünk, akkor úgy szeressük őt ahogy van!
2013. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiátriai problémákkal küzdesz. Valami smink fóbia lehet, ha így reagálsz a dologra. Amúgy meg agyilag sem lehetsz a toppon a helyesírásodból ítélve. Ne bánd, de szerintem a csaj sem bánja.
2013. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm a sminket. Más kérdés, hogy sminkelő nővel nem jönnék össze.
2013. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal komolytalanabb, hogy azért dobod ki, mert sminkel. Ezt meg lehet beszélni, megkérhetted volna, ha veled találkozik, akkor fogja vissza magát.
2013. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jól tetted, így legalább nem kell a csajnak ilyen komolytalan taplókkal foglalkoznia többet :)


úgy 14 évesnek tippellek ha egy lányt a sminkelésről ítélsz meg. na meg, 18 éves kor fölött a lányok 80-90%-a sminkel (legalábbis amelyik jól akar kinézni)


21/F

2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!