Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka ha a fiú soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha a fiú soha nem nevez nevén egy lányt?

Figyelt kérdés
A fiúk csak akkor nevezik nevükön a lányokat ha nevük tetszik nekik? Vagy mi oka van ha soha még egy felszólítás gyanánt sem említi a nevem, soha? Mi lányok szeretjük ha személyeskednek velünk, és nagyon rosszul tud esni ha olyan mintha nem is tudná a nevem.. nincs csúnya nevem.:S
2013. nov. 18. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Helyette inkább cicát,mucit,életem,szivecskémet mond?

Mert ha igen akkor szerintem ezzel nincs gond :)


Énis a barátnőmet a 2 év alatt kb ha 10x megszólítottam névszerint. Mindig azt mondom neki amit szoktam (Cicám)

2013. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő akit nem nevezünk nevén.
2013. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na és fordított esetben mi a helyzet, kedves kérdező? Mert nekem 2 hónapig volt egy lánnyal viszonyom és egyszer sem mondta ki a nevemet!
2013. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem mond.. pedig elvileg tetszem neki.
2013. nov. 18. 15:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szoktam mondani az övét.
2013. nov. 18. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Mia neved? :)

Csak hogy csúnya-e :)

Mondjuk ha hosszú neved van,ne gondold hogy mindig elfogja mondani :)

2013. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Voldemort?
2013. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ELVILEG tetszel neki? Ő mondta, vagy csak ezt gondolod? O.o
2013. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mármint... én akivel legalább baráti viszonyban vagyok, akár fiú, akár lány, a nevén szólítom, legalább néha-néha. Ha viszont teljesen közömbös, akkor van, hogy szervusszal köszönök és nem szólítom nevén. Ha pedig tetszik egy lány, akár még becenéven is szólítom. :)


22F

2013. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!