Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbasztam az egyetemen 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbasztam az egyetemen 4 évet, mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Valakit nem hívhatnék fel hogy mint kívülálló tanácsot adjon mihez kezdjek magammal? Hosszú a story és nincs erőm leírni :/

2013. nov. 19. 01:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide mert itt még talán fent van valaki :)
2013. nov. 19. 01:42
 2/18 anonim ***** válasza:
minél tovább siránkozol annál később kezded el kihasználni a megmaradt időd
2013. nov. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hova jársz, milyen szakra?
2013. nov. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De igazad van..

De basszus nem tudom mit csináljak..nem megy ez a szak pedig nem egy orvosi karról beszélünk:/

Van egy tantárgyam ami val.szeg nem fog sikerülni, ezért újra kellene felvételiznem, mindenféleképpen befejezném a sulit, csak levelezőn..

2013. nov. 19. 01:51
 5/18 A kérdező kommentje:
németre
2013. nov. 19. 01:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj okj-t amit szeretnél csinálni.. pincérvagy bármi
2013. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

az is fizetős lesz basszus..

am így hogy csak érettségim van kapok én valahol is valami normálisabb munkát?

2013. nov. 19. 01:58
 8/18 A kérdező kommentje:
ja és az önéletrajzba mit írjak, hogy kezdtem 2009-ben a germanisztikát..és a befejezéshez? :D
2013. nov. 19. 01:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz..egy okjs szakma ingyenes.. de inkább legyen egy szakmád..ha az egyetem biztos kudarc.. amúgy rajtad áll milyen kapcsolataid vannak..de érettségivel is lehet munkát találni, nyilván nem atomfizikusnak tudsz menni
2013. nov. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Kapcsolataim" úgymond vannak, suli mellett folyamatosan dolgoztam, általában irodai munkát. Menni is szeretnék ezekre a helyekre, hátha..csak így hogy semmi képzettségem nincs nem tudom mennyi esélyem lenne, de próba cseresznye.

És ezt nem tudom igazából eldönteni, hogy mi legyen:

-kezdjek el egy okjs képzést, ami nekem fizetős, mert 22 éves vagyok /vagy ez nem a kortól függ, hogy mikor fizetős?/

-vagy keressek munkát, amit valószínűleg nem találok egykönnyen

-vagy érettségizek újból emelt szinten magyarból, hogy felvételizhessek és menjek magyar szakra szeptembertől, mert ez a másik szakom a német mellet és így legalább nem veszne kárba az elmúlt 4 év

2013. nov. 19. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!