Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet változtatni a punci ízén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni a punci ízén?

Figyelt kérdés

Hallottam már nem egyszer, hogy különféle ételek elfogyasztása révén lehet változtatni némileg az ondó ízén. És mi a helyzet a punci ízével?


21 éves lány vagyok, soha nem voltak nőgyógyászati problémáim, nem fekszem össze fűvel-fával és természetesen tisztálkodom rendesen. A párom mégis arra panaszkodik, hogy túl intenzív, szúrós ízem van :S Azzal konkrétan nincs még gáz, ha csak a klitoriszomat izgatja, de a "punci szaftnak" kellemetlen íze van számára. Lehet ezen valami házi praktikával javítani? Mert nem szívesen mondanék le a nyalifaliról és persze engem is zavar ez a helyzet. Lehetséges, hogy ez mégis valami lappangó, kikezeletlen nőgyógyászati probléma vagy csak egyszerűen el kell fogadni, hogy ilyen és kész? Van aki hasonló cipőben jár? Nőgyógyászhoz mindenképpen el akarok menni (már csak a szűrés végett is) csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez egyedi dolog és lehet-e alternatív "gyógymód" is? (Egyébként mindig is ilyen intenzív volt, nem mostanában jött elő és fürdés után is megmarad)


2009. nov. 19. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más 'íze' van, ezen nem lehet változtatni. Dobjátok fel a dolgot tejszínhabbal.. jobb ötletem nincs.
2009. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elvileg az ételek és az italok is befolyásolják, így az alkohol is, vagy a cigaretta.
2009. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ezzel néha énis így vagyok.. (19F) de mi állt mindíg zuhi után szeretkezünk:) ésolyankor nem annyira érződik..

jah és ahogy leírták, asszem az alkoholtól meg a cigitől keserűbb lesz

pasiknál az ondó "édesítésére" ananászlevet szoktak ajánlani minden mennyiségben.. nemtudom ez mennyire jó erre

sok sikert

2009. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megint vak vezet világtalant. Csináljátok úgy, hogy a nyála ne folyjon a hüvelyedbe. Eleinte nyilván kicsit pihen az orál, aztán meg célszerűen 69, és győződj meg róla, hogy nem várja el, hogy nagyon ügyesen kényeztesd, csak örül, hogy kívánatos illat és látvány tárul elé közvetlen közelről, és csak az aktív közreműködésére vár....
2009. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyél ananászt, mellőzd a csirkét, és az erős fűszeres ételeket azon a napon.
2009. nov. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fogj egy fecskendőt, nyomd fel a hüvelyedbe, és préseld ki a tartalmát (persze, tű nélkül, és legyen a fecskendőben méz. :D)
2009. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez ecettel, ne csak mindig desszert.
2009. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
dugj fel egy banánt. (:
2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Vegyetek Durex meggyes síkosítót valami fantasztikus íze van..én annyira nem szerettem az orált (már ha én csinálom) de a mostani barátommal valami fantasztikus ez is és mindeen. ennek a meggyes síkosítónak nagyon édes intenzív íze van uh elnyomja ezeket a szagokat...én mondjuk alapból nem igazán szeretem azt az előnedvet ami a pasiknak van de ha ebből rakok ráá mintha egy nyalókát szopogatnék valalmmi isteni:D:D uh a barátod is így nagyon élvezni fogja. Próbáljátok ki elég sokáit ki is tart kb egy másfél hónapig D:D:.d persze attól függ háynszor csináljátok:D:D:D
2010. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyár közepe, tikkasztó meleg. Új fagylaltos nyit boltot a városkában. Elterjed a híre, hogy bármilyen ízű fagylaltot kapni. Móriczka úgy dönt, hogy kipróbálja, nem átverés-e. Tehát felkerekedik.

- Jó napot kívánok, tényleg minden ízű fagylaltot lehet kapni?

- Igen, parancsolj, milyet adhatok.

- Kérnék egy pina ízű fagyit !

Fagylaltos szó nélkül benyom a töltsérbe egy kétgombócost, majd kiadja.

- Fúj de szar íze van ennek !

- Feljebb nyaljad, hülyegyerek !

2010. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!