Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó csaj egy hisztizős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó csaj egy hisztizős, buta, r*banc? 21/F

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek azzal a dumával, hogy ne általánosítsak elmondom, hogy Én ezt tapasztalom.
2009. nov. 19. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha te lennél az! Nekik mindenesetre jobban áll!:)
2009. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék: Minden 21 éves fiú fa*kópé?
2009. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
azok, de a rossz csajok is.
2009. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
általába igen, elvannak szállva maguktól, merthogy szépek, és a fiúknak ennyi elég is, de van kivétel szerencsére
2009. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem, nem az. és én akkor is "jövök a dumával", h ne általánosíts... -.-'
2009. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Rossz helyen ismerkedsz.En pl jo csaj vagyok es megsem buta r*banc.:p
2009. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is csak p*csf*j pasikkal találkoztam még. :( 20/L
2009. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vok. Miért érzel így konkrétan?
2009. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hiszti alapból van minden nőben. Valakiben több, valakiben kevesebb, vagy visszafogja. De férfiaknál is... hajjaj. Némelyik hisztisebb, mint a nők. Amúgy a kérdésedre a válasz: nem. Én ismerek pár tényleg nagyon jó csajt és nem igazán mondanám egyikre se, hogy buta, vagy ribanc... a hiszti az más... azt el lehet viselni. :-)

26/F

2009. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típust tartasz jó csajnak. Ha azt a tipikus festettszőke, tűsarkús, pinkcuccos, szilikonos plázacicát, akkor tényleg minden jó csaj hisztis p*csa.

De a szerényebb, műveltebb lányokkal nagyon jól el lehet beszélgetni, egyáltalán nem hisztisek.

2009. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!