Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szex, terhes vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex, terhes vagyok vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Augusztusban voltam együtt a barátommal először és utóljára, védekeztünk óvszerrel és el sem ment. Azóta már 3x teljesen normálisan megjött a menstruációm, bár először kicsit késett és 2., 3. ahogy látom új időpontott választott. Az elején sokat volt hányingerem, de szerintem csak e miatt volt mert egyfolytában stresszeltem. Itt-ott felvan fújódva az ''alhasam'' és megijedtem, h nőhet a baba. Semmi előjelei nincsedek de nagyon félek és sokat stresszelek, lehetek terhes?

16/L (tudom fiatal vagyok még)



2013. nov. 20. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Hülye vagy te, nem fiatal:D ja és terhes, mindenképp
2013. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
menstruálsz b*meg menstruálsz NEEEEEEEEEEEEEE IDIOT
2013. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Úristen. Sok terhességgel kapcsolatos kérdést láttam itt, és igyekeztem is mindegyikre normálisan válaszolni, de ez a kérdés...

Remélem, hogy terhes vagy, de sajnos ennek 0% esélye van.

Hogy lennél már terhes, te igen szerencsétlen???


23/n

2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésed is bizonyítja, hogy nagyon nem vagy még érett a nemi kapcsolatra... node nem ezt kérdezted.


ha megjött a menzeszed az első (és egyben azóta is utolsó???) alkalom után, ami, mint leírtad, augusztusban volt, akkor semmiképp nem lehetsz várandós...

túlstresszeled. nem tudom, mióta vagytok együtt a barátoddal, de szerintem várjatok a második alkalommal, ha lehet...


üdv, L/19

2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 3x normálisan menstruáltál, akkor hol lennél terhes? Csak a fantáziád játszik veled.


A spermiumoknak is meg van a maga élettartamuk, ami igen rövid.


Meddig életképes a spermium?


"Élettartama a környezeti tényezoktol és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra."


Forrás: [link]

2013. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

lehet kicsit buta kérdés volt és ha jobban bele gondolok, akk tényleg nem lehet semmi de, akk is.. am fél éve vagyunk együtt és azthiszem egy jó ideig nem fogok még szexelni

2013. nov. 20. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a fent leírt ~idő alatt eldől, hogy terhes leszel-e vagy nem. :)
2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Am meg azért félek, mert annyi mindenütt már összeolvastam, h menstruációval is lehet terhes egy nő, sőt egész terhesség alatt menstruálhat, ettől beparáztam
2013. nov. 20. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment el benned, védekeztetek is, menstruálsz is... Nem vagy terhes, hidd el. De ha nem nyugszol meg, vegyél terhességi tesztet vagy menj egy nőgyógyászhoz.

Ha megengedsz egy tanácsot: Még ne szexelj. Nem vagy érett hozzá agyban. Ha az lennél, akkor ilyen buta kérdéseket nem tennél fel. Nem bántásnak szánom.


Nem akarok alpári lenne, de lehet, hogy azért vagy puffadt, mert szarni kéne egyet.

2013. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó, köszönöm neked is:DD

megfogadom a tanácsotokat, nem fogok még, megnyugodtam, köszönöm:)

2013. nov. 20. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!