Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oral szex lehet veszelyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oral szex lehet veszelyes? Betegsegek szempontjabol?

Figyelt kérdés
Baratnommel gondolkozunk rajta, egyikunknek se volt meg masik partnere.

2013. nov. 20. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Plusz ott van a veszély, hogy cumi közben fejbe lövöd és kinyuvad.

2013. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöknek sem volt még más partnere akkor mégis milyen veszélyektől tartotok? Az egyetlen veszélyforrás az, ha durván ledugod a torkán a farkad.
2013. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kerhetnek komoly valaszokat?:D
2013. nov. 20. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi, csak gondoltam inkabb utanajarok:)
2013. nov. 20. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. válasz szerintem komoly volt.


De hogy válaszoljak a kérdésre: Mivel egyikőtöknek sem volt korábban partnere, ezért kétlem, hogy bárminemű veszély fenyegetne, hacsak nincs valamelyikőtöknek a szájában valami nyavalya. Pl: herpersz.

2013. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak telefonrol eleg lassan kuldi el a valaszt, es a 2.at nem lattam. Es rendben, koszonom:)
2013. nov. 20. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki nem ért hozzá, az minek ír???

Nemi betegséget nem csak nemi úton lehet kapni.

Az orális szex természetesen minden betegséget "átvihet", ami az illetőnek van. Prostinak pl. olyan gombás lehet a nyelve, hogy rögtön elhányod magad, ha meglátod.


Ezzel együtt, gondolom - ti mindketten egészségesek vagytok.

Remélem, hogy legalább ezt már tudjátok a másikról...

2013. nov. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!