Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közigazgatásban dolgozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közigazgatásban dolgozom ezért sokféle emberrel találkozom. Megismertem 3 férfit és nem tudok dönteni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Mentős - Elfoglalt ember nem sok ideje van, de nagyon helyes és fiatalos. Természetesen viselkedik, van önbizalma.


Befektetésre váró mérnök hallgató - Nagyon kedves, édes, fiatalabb ugyan nálam, de őt ez nem zavarja. Saját magáról azt mesélte, hogy magába forduló.


Légkondi szerelő - Öreg, de szorgalmas. Özvegy, de ez már régen történt, szeretne újra párkapcsolatot.


Nem csak velük ismerkedtem meg, de csak ők vették a bátorságot, hogy elhívjanak randira. Azt nem tartanám becsületes dolognak, ha mindegyikkel randiznék, így csak egyikükkel megyek el, de nem tudok dönteni.


28/N


2013. nov. 21. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel randizhatsz ha nem fekszel le velük egymás után.
2013. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Elsőt.
2013. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik a legszimpatikusabb. Ha nagyon nem tudsz dönteni, akkor 1-1 randira menj el mindegyikkel, de ne viselkedj úgy, hogy nagyon beleéljék magukat, és rövid időn belül dönts. Én sem tartom annyira szép dolognak, ha valaki egyszerre több embert is hiteget, de 1-1 randi azért még nem ez a kategória.
2013. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem történne semmi, akkor sem tartanám gerinces dolognak egyszerre több férfival randevúzni. Lehet, hogy régimódi vagyok, de itt most döntenem kell.
2013. nov. 21. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor dobj fel egy érmét...
2013. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a közigazgatásban szoktak ténylegesen dolgozni is vagy csak flörtölni?????
2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te ismered őket, de a fentiek alapján a mérnökhallgató tűnik a "legjobbnak".


Amúgy az alapján fogsz dönteni, hogy itt ki kap több szavazatot?:D

2013. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6) Te ilyen vicces fiúcska vagy? :)
2013. nov. 21. 15:04
 9/13 A kérdező kommentje:
7) Nem, csak kívülállók véleménye érdekelt volna a dologgal kapcsolatban, pláne, ha okokkal és magyarázatokkal is tudnak szolgálni.
2013. nov. 21. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:

- Mentős hosszútávon nem biztos, hogy jó ötlet. A mentősök szeleburdiak, vagy mindenki fontos neki csak a családja nem, vagy tényleg teljesen normális de ezt neked kell látnod.

- Légkondiszerelő, öreg, özvegy, biztos jó lenne neki egy kapcsolat, de neked nem biztos, hogy ő az ideális.

- Nem tudom mi az a befektetésre váró de ha mérnök lesz a srácból az mindenképpen jó hosszútávon, viszont az nem garancia, hogy el is végzi a sulit.


Amelyik emberileg, viselkedésileg megfelel neked azt válaszd.

2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!