Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit? Bővebb infohoz katt

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj.Ellentétes irányba jarunk suliba s néha elég ritkán összefutunk(Nem ismerjük egymást vagy ilyesmi csak elmegyünk egymás melett),és MINDIG mielött elmenne melettem a szemembe néz.A csaj tetszik nekem természetesen csak nem tudomm hogy ezt a dolgot minek vegyem?Szerintetek?


S ha netalán azt válaszoljátok hogy bejövök neki vagy valami hasonlo akkor


Hogyan szólitsam le?

Mit mondjak neki?


Mert ez nem olyan egyszerű mintha pl álló helyzetbe lenne és odamennék..mert itt 1-2 re elmegyünk egymás melett ugyhogy gyors kell lenni..


Várom a válaszokat,előre is köxx :)


2009. nov. 19. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Könyörgöm! Miért hiszi azt minden kisgyerek, hogy aki a szemükbe néz az szereti? Ez nem jelent semmit. Pontozz le, de attól még nem szeret, csak rád nézett.
2009. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem a válaszod miatt pontozlak le hanem azért mert rontod az EGOM amiből kurwára nincs sok :D

Jah és foggalmad nincs mennyi vagyok :P

2009. nov. 19. 15:57
 3/12 anonim válasza:

Ez azért nem így működik. Ha minden alkalommal a szemedbe néz és mosolyog akk tetszel neki:D

először köszönj neki

aztán beszélgess vele kérd el az msn címét beszélgess vele ott is

aztán majd kialakulnak a dolgok

2009. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
és mégvalami ha nem próbálkozol akkor nem nyersz nem veszíthetsz semmit:D sok sikert
2009. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Nekem meg csak azért van egy kis egom, mert a válaszaimnak köszönthetően én vagyok a 70. legjobb tag a több, mint 40 ezerből. Holott csak szeptember óta vagyok itt. Ez azért van, mert a válaszaim hasznosak, de erre sokan csak azután jönnek rá miután pl beszéltek azzal akikről a kérdés szól és az történt amit mondtam. Sorry guy, but THAT'S IT.

1.

2009. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kit érdekel hányadik vagy..inkább a racionális válaszokat veszem figyelembe mint pl a 16:01 ét(Kösz a választ,igazad van),mint a te EGOromboló hülyeségeidet..szerintem el sem olvastad a kérdést teljesen csak az első pár szót..
2009. nov. 19. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
:D A rossz dolgok is lehetnek igazak, szóval persze, hogy a jó dolgokat veszed figyelembe. ;)
2009. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elolvastam. A szemedbe néz. "néha elég ritkán" összefuttok. Nem is ismeritek egymást. És azért tippeltem meg, hogy fiatal vagy, mert azt írtad, hogy köxx. De, ha ennyire erre vársz, akkor legyen. Egyszer megállíthatnád valahogy, mert az ellentétes irányú séta közben nem igazán lehet beszélgetni. Még valami. Nem írtál le egy csomó dolgot. Pl.: Hány éves vagy, mióta "sétálgattok el egymás mellet", mennyire vagy eltökélt, stb. Mert, ha már régen megy ez így, akkor esetleg leszólíthattad már volna. Bocs, ha megbántalak, de most lett vége egy fél éves kapcsolatomnak szóval nem vagyok az a "happy törp". Én a suliban ismertem meg és leszólítottam egy hét után. Szerintem csak mondj neki valami egyszerű bókot (leszólításnak) pl.: Minden reggel a te gyönyörű szemed ébreszt. Nem tom. Én speciel jobban szeretek minden pillanatra egyéni szöveget kitalálni, de ha neked ilyen kell... Próbáld meg, max ha nem működik a kapcsolat, akkor szétmentek. Mielőtt megkérdeznéd: Nem dobtak. A fővárosban felvettek egy jobb suliba és felköltözök ő meg itt tanul tovább és a távkapcsolatot nem bírja egy pár se, így vége lett.

1.

2009. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a válasz már sokkal racionálisabb mint az elözőek,köxx :)

+1

2009. nov. 19. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik racionális volt, csak a rosszabb eshetőséget tükrözte.
2009. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!