Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagáltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagáltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lányok! Hogy reagáltok akkor, ha megláttok valakit, aki tetszik nektek?

Helyesnek mondott srác vagyok.Volt már oylan egy párszor, hogy bejöttem pár lánynak(buszon szoktuk látni egymást), de nekem nem esett le, mert semmi olyan nem volt, amiből nekem leesett volna, hogy tetszem az illetőnek.(ismeretlen lányok)Pl legtöbbször oylan volt, hogy 2-3 másodpercre rám néztek, aztán elkapták a tekintetüket, de utána semmi ....vissza se néztek újból.Erre közös ismerősünk mondta, hogy tetszek annak azismerősének.

Hát ezt nem értem, mert nekem ha tetszik valaki, akkor alig bírom levenni róla a szemem.

Miért csinál ilyeneket a legtöbb lány?Pl hogy nem mutatja ki azt, hogy tetszik nekem.Mindjuk lehet kapcsolatban voltak.

Hogy reagáltok oylankor lányok, amikor ilyesmi történik veletek?


kort is légyszi! Köszi!

17/F


2009. nov. 19. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is ilyen vagyok, hogy nem merek többször rá nézni arra, aki tetszik...igazából szerintem azért mert félek, hogy esetleg azt hiszi a srác, hogy nyomulok, vagy ki akarok kezdeni vele ott mindenki előtt, bár azt is lehet hogy van barátnője:S Mosolyogj legközelebb rá, hogy tudja nincs mitől félnie:)

16L

2009. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én zavarba jövök. Ezért szeretem a napszemüveget télen is! :P
2009. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesektől mit vársz?
2009. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj még vele 5 évet. Fordulni fog a kocka.
2009. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Te beteg vagy. Ez semmi! Csak véletlen arra nézett.

Most mit akarsz csukja be a szemét??

Majd ha hosszasan bámul és megnyalja a szája szélét akkor már nyugodtan oda mehetsz beszélgetni.

2009. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én amikor nemlátja megnézem hogy helyes-e azt' elfordulok, nem vagyok egy tipikus szépség, úgys kellenék neki XD
2009. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!