Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért tart ilyen sokáig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart ilyen sokáig a csikló orgazmus?

Figyelt kérdés

mindig tök jó érzés csak 15-20 perc mire elélvezek :(

mult kor 27 percbe telt.

mit csinálok rosszul vagy mit kéne tennem??



2013. nov. 22. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokáig? Sok nő mit nem adna,ha ennyi idő elég lenne neki :) Amúgy a féfiak között is van olyan,aki maszturbál akár 1,5 óráig is,mire 1x.. :)
2013. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz más fogásokkal, más izgatási módokkal. Nem tudom mennyit kisérleteztél vele,

vagy mivel próbálkoztál már. Lehetséges, hogy van jobb izgatás is neked. És azt sem irtad meg, hogy egyedül

eddig tart, vagy szeretkezés közben, és hogyan? (aktus közben, vagy nyelvtől,kezedtől?)

De az sem baj ha eddig tart. Te nem a könnyen elmenős tipus, van ilyen. Van akinek 3 perc, van akinek 13-15.

2013. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem csak 1-2 percbe telik, bàrcsak tovàbb tartana.
2013. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyedül csinálom
2013. nov. 22. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Feltételezem kézzel izgatod a csiklódat, és mindig ugyanúgy. Próbálkoznod kéne más fogással, ritmussal,

máshol izgatn ia csiklót. (pl:közvetlenül makkját ha nem tetted volna még) Talán találsz más, jobb módot is.

Akár tusolóval, akár kispárnát lovagolva stb... no és a mellbimbók ami közben ugyanúgy izgathatóak. Esetleg erotikus filmek/könyvek is segithetnek jobban felizgulni. De ott a fantázia is.

Nem tudom mennyit kisérleteztél, de ha úgy érzed nem eleget, akkor hajrá. De lehet, hogy ilyen vagy.

És nem kizárt, hogy jobban fog menni a pároddal, akibe szerelmes vagy, és mondjuk a nyelvével vesz kezelésbe ;)

2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Páromnak is kell ennyi idő, én like-olom mert így van idő közben kényeztetni... :P Nem rossz dolog, ha ennyi ideig kell izgatni egy lányt. Vagy -kedves kérdező- jobban esne, ha a Pasi 3 perc alatt végezne veled?
2013. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van az így. Az én nyelvem is izomlázat kap mire elélvez a barátnőm. De megéri.
2013. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem 5perc sincs! ez baj?:DDD
2013. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tök mind1 csaj élvezzen el a csaj. ha a végére vibrátor kell, meg orál egyszerre az se gáz. csak élvezzen el. ha meg 5 perc alatt elélvez ak istenem köszönöm, és csinálok neki másikat 1 kis idő mulva :D
2014. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!