Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem az eggyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem az eggyik osztálytársamat (fiú) csak nem tudom hogy mondjam meg neki. tudnátok adni néhány tanácsot? 12 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá sokat és beszélgess vele, kérdezd meg tőle mit csinál szabadidejében, miket szeret stb de én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget az egésznek mert hacsak nem bukott meg 4-szer akkor ő sem lehet több 13-nál és ilyen korban vajmi kevés az esélye, hogy éretten reagál dolgokra.
2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te F/L vagy?
2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!