Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért találjátok undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért találjátok undorítónak a piercinget egy lányon?

Figyelt kérdés

Mi olyan visszataszító benne?


Lehetőleg olyan fiúk válaszoljanak,akik undorítónak is találják.



2013. nov. 22. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ez jókérdés látod! Szerintem szexi,ha egy csajok vannak piercingek *.*
2013. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Én speciel annak találom. Tetkó jöhet, piercing nem. És miért? Azért mert a lányok legizgatóbb része a bőr és legszebb testtájék az arc. Na mármost egy piercing mindkettőbe belerondít és teljesen elveszik a varázs.

Most mondd már miért kellene vonzónak találnom egy lányt akinek karika van az orrában, szájában akár egy kocának, hogy ne túrja szét a hidast. Nem tetszik és kész, ha benne van akkor látom a fémet, ha kiveszi látom a lyukat. Fülbevaló jöhet, piercing nem, fültágító pedig kizárva.

2013. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az izléses piercing, izlésesen elhelyezve nagyon szexi tud lenni :) De túlzásba is lehet vinni, vagy izléstelen ékszer kifejezetten rossz helyen.

Intim piercinget pedig imádom :D

2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A fülbevaló is piercingnek számít, de ne zavarjon :D
2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
[link] nehogy azt mondd nekem,hogy erre nemvetnéd rá magad! Ugyanmár ;)
2013. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a puncimon van és eddig mindenkinek tetszett
2013. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ejjdemegnézném :)
2013. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen elrondítja a lány bőrét,megjelenését,és ráadásul mindenbe beleakad,ha rossz mozdulatot tesz akkor fáj neki,elfertőződhet főleg amikor beteszik neki utána.Szóval sok vele a probléma,és még a szép arcukat is sokszor elrontják vele,egyszerűen nem esztétikus.
2013. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Van ami nem tetszik és van ami igen. Kicsi elegáns piercing az egyik orcimpán okés, orrkarika nem okés... Szemöldökön talán elmegy egy szolidabb, szájon viszont nem, nyelvben okés, köldök okés, de ha valakinek a füle telis tele van fémmel az sem jön be. Fültágító pláne nem.

Szóval szerintem egyéni ízlés dolga kinek mi jön be. Megmondani nehéz lenne miért. Te meg tudod mondani miért ízlik a pisztácia fagyi jobban mint a csokis például? Hát mer' ilyen az ízlésem, arról meg úgysem vitatkozunk szóval kész.

2013. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
[link] natessék még1... fültágító,2 ajakpiercing,és szexi maradt még mindig :)
2013. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!