Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradt még egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradt még egy lány aki tetszik. Hogyan lehetnék biztos benne, hogy elküld a fenébe?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy csúnyán küldjön el, hogy végleg elvegye a kedvem az ismerkedéstől. Csak menjek oda hozzá, és a többit bízzam a rossz öltözködési stílusomra és a negatív kisugárzásomra?
2013. nov. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
pancser vagy
2013. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Negatív kisugárzás? Te vagy az Moriarty? :D
2013. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?
2013. nov. 22. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:

nem az első vagyok de sztem egyértelmű nezd meg mit írtál a kérdésbe és a jegyzetbe és értelmezd amit írt.

Am ha biztosat akarsz menj oda köszönj szépen (szia vagy esetleg dobd meg 3 puszival (nehogy hozzá vágj vmit mert félrétesz) szal 3 puszi), aztán ha tutira akarsz menni a következő mondatot mond. Meg akarlak b a szni jösz. Nos vagy egy r i banc és bejön vagy soha többé egy lány se fog a közeledbe menni és máris megoldva h ne legyen kedved többé próbálkozni

remélem segítettem

2013. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

több szempontból is pancser vagy.bocsi.

am gondolom, a csalódások miatt akarod elszúrni ezt is szándékosan. de mire jó ez? tök negatív vagy. nem csoda ha nem is jön össze semmi. csalódsz, ez van. tanulj belőle és lépj tovább, de ne megkeseredett emberként. ha rossz az öltözködésed próbálj változtatni. ha negatív a kiugárzás csinálj dolgokat amik örömmel töltenek el, amitől jól érzed magad,ettől a kisugárzás is más. a gondolkozásodon kéne változtatás.önmagadda legyél békében, utána menni fog a nőzés is.legalábbis könnyebben. szerinted ki akar megkeseredett, negatív pasit pasit?


am meg,ha elakarod cseszi a további csajokkal is, akkor maradj olyan amilyen most vagy.;)

2013. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért, siettem.:D
2013. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!