Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellene együtt éreznünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene együtt éreznünk a csúnya fiúkkal?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, talán egy bő fél éve tűnhettek fel ezek a csúnya fiús kérdések, amelyeket azóta is napi szinten kiírnak, teljesen ugyanabban a formában, ugyanazzal a lényeggel - gondolom, ugyanaz a néhány ember írja ki őket, hogy otthon kiverhesse rá vagy nem tudom...


Nos, a többség eleinte teljesen normális volt, megpróbálta biztatni ezeket a szerencsétleneket, adott néhány jó tanácsot, elmesélték a saját tapasztalataikat, még a sajnálatát is kifejezte, amiért ennyi negatív élményben volt része. Dehát, erre ugyebár jött mindig ugyanaz az "úgyse tudok változtatni, úgyis a nők hibája nem az enyém, úgyis örök magányra vagyok kárhoztatva"- típusú válaszok, és szép lassan eljutottunk odáig, hogy manapság már mindenkinek a töke ki van ezekkel a rinyáló kérdésekkel.


Mostanában, amikor már mindenki csak osztja őket, hogy ne írják már ki a kérdéseket ötezredszerre, egyre több csúnyaság (vagy ugyanazok, ki tudja) írja, hogy milyen bunkók vagyunk, miért nem lehet együtt érezni velük?


Kérdem én: minek? Nagyon sokáig együtt éreztünk, tanácsokat adtunk, kedvesek és jófejek voltunk, mindennek az eredménye annyi, hogy ma már, ha rákeresek az oldalon a légkalapácsokra, akkor is a rinyáló kérdéseket dobja ki az oldal valamilyen véletlen folytán...


2013. nov. 22. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A rinyálókkal nem is.De azokkal igen akik változni akarnak!
2013. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eleve nincs csúnya ember, csak olyan, aki kevesebbnek jön be.

Aztán meg nem kell senkit sajnálni, az egy lenéző érzés.

Meg ha valaki így úgymond sajnáltatja magát, akkor fel kell rázni, hogy az élet nem olyan rosz, ha tesz ellene.

2013. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért érezzünk együtt a csúnya lányokkal?

Kit érdekel, sz.ard már le, nézd meg eggyel későbbi kérdést azt csá. :)

2013. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azokra vonatkozik a kérdés, akik változtatni akarnak, szerintem azoknak eddig is segítettek is sokan tök normálisan. Azokról van szó, akik napi szinten sírnak, hogy nem kellenek senkinek, de hozzáteszik, hogy úgysem tudnak változtatni, ezért meg sem próbálják.
2013. nov. 22. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Az átlagomnak legalább 90 körül kéne lennie, de akárhányszor választ, tanácsot vagy mi a bánatot írok nekik, ké perc múlva már ott díszeleg a szövegem mellett az olyannyira de imádott "a válasz 0%-ban tűnik hasznosnak".

Párszor leírtam már, hogy ezek nem kérdések, hanem provokatív baromságok és, mint ilyenek, tehá értelmetlen karakterek egy kérdőjellel a végükön, szanaszét trollkodom őket. tanács nem kell nekik, változni nem akarnak, akkor mi is az értelmük.

Éééééééés mindjárt megjelenik az 54%-os kedves barátom és rázendít a "nem tehetek róla hogy ronda vagyok és nem szeretnek a lányok akik mind kúrvák" szövegére.

2013. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a csúnya fiús kérdésekkel jöttek naponta az ilyen kérdések is, mint a tied..
2013. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is tipikus provokáló, troll dolgok ezek, dehát a kérdésben most az ihletett, hogy a múltkor már rám írt egy csúnya fiú, hogy ő még most írt ki először kérdést, és miért nem lehet inkább együtt érezni velük???


Mondtam neki, hogy már a kérdés kiírásakor kéri a rendszer, hogy ellenőrizze már, nem írták-e ki korábban ugyanezt, akkor nem b*ssza fel feleslegesen az agyát, de kap elég értelmes választ. Na, erre persze jöt megint a szokásos, hogy amúgy ő speciális eset, mert a 170 centijével meg 8 kilójával ő alacsony és kövér :D :D És miért osztom le, ahelyett, hogy megérteném...;)

2013. nov. 22. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pártatlan vagyok, mindkét fél problémáját át tudom érezni. Az viszont számomra dühítő, hogy sokszor lehet találni értelmes, nem provokatív vagy siránkozó kérdést is ehhez hasonló dolgokkal kapcsolatban és oda is jönnek sorra jönnek a párkapcsolatban élő vagy szimplán jó szociális élettel rendelkező segítőkész emberkék és "szétflameelik" a kérdést a gyűlölködő "lúzer vagy, akaszd fel magad" és ehhez hasonló válaszaikkal. Az miért okoz nagyobb élvezetet vagy mitől jobb mint a siránkozás?


A félreértések elkerülése végett nem vagyok ronda és nem szoktam siránkozni de írtam már ki ilyen kérdést ismerkedésről, hogy hol és milyen helyzetben lehet odamenni lányokhoz, pár értelmes levélváltás után egy lánnyal megkaptam, hogy életképtelen lúzer vagyok. Ó, bocs, hogy éppen arra kértem tanácsot hogyan változtassak.

2013. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Szingularitás!


Hetekig istápoltam nem egy ilyen aranyoska lelkét, írtam nekik annyi tanácsot, hogy már elküldeni sem engedte a gyakori, mert olyan hosszúak voltak, ezerkettő tippet adtam nekik csajozáshoz és a jobb külső és belső értékek eléréséhez, de minden egyes alkalommal, és most nem túlzok, csak kibúvók és nekik nem tetsző hangzatú válaszok érkeztek.

Ebből két dolgot szűrtem le:


- Hogy milyen hülye voltam, hogy válaszoltam ezeknek.


- Hogy ezek nem akarnak tanácsot, csak látni akarják hány hozzájuk hasonló értelmi szarkupac van, hogy ne érezzék magukat egyedül. Változni nem akarnak, ennyi, innentől kezdve ahányszor meglátok az ilyen kérdést legfeljebb olyan tanácsokat adok nekik, hogyan öljék meg magukat úgy, hogy az anyjuknak, akinél valószínűleg élnek ne legyen sok dolga a takarítással. Jöhetnek a "nem tehetek a génekről" dologgal, de leszarom őket, könnyű olyanra fogni a az állapotukat, aki nem szól vissza.

Ha nem derogál neki edzeni és kulturálódni, akkor ott dögöljön meg a kérdéseivel együtt, ahol van.

2013. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is írtam ki 2-3kérdést, de meguntam és rájöttem most minek is égessem magam. Mostmár engem is zavar ha ´sorstársaim´ ilyen kérdéseket írnak ki.

Inkább ma már csak nőgyülölő kommentekben utazom:)))

23f

2013. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!