Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mikor viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor viselkedtek így egy fiúval?

Figyelt kérdés
Jóban vagytok, dumálgatook, satöbbi, tehát nem ismeretlen az illető. Egy osztályba jártok. Csípkelődtök vele, szívatjátok, stb. Ha találkozik a tekintetetek, akkor gyorsan elkapjátok a pillantásotokat, ám ha rátok mosolyog, visszamolsolyogtok rá; ezek mellett sokat beszéltek róla otthon.

2013. nov. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Na most, lehet havercsótány, de potenciális faszi jelölt is.
2013. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen illetőm... amikor csipkelödik akkor utálom. Egyébként én vagyok az egyetlen az osztályban aki elfogadja. Csak utálom ha piszkálnak...
2013. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, mert:


1. Nagyon nehéz engem megsérteni.

2. Látom, hogy nem rosszindulatból csinálja.

3. Totálisan szerelmes vagyok belé.

2013. nov. 23. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam kb. amikor tetszett az egyik fiú az osztályból. Emberemre találtam benne, mert vette a poénokat és az elején még csak picit húztuk egymás agyát az ilyen vicces beszólásokkal. Aztán randizgattunk, összejöttünk. Végül szakított velem, közben megismertem az igazi énjét, ami nagyon távol áll attól, amilyennek megismertem anno.
2013. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!