Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy szerelmes vagy egy emberbe, akit még te is nagyon csúnyának tartasz, de valami mégis megfogott benne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ...
2013. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Aztán egy idő után már nem látod csúnyának, ha beleszerettél.
2013. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IgennnnnnN!! velem pontosan ez van
2013. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen történeket csak olvastam, de az élet nem mutat ilyen példákat.
2013. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Pont most írtam le valamelyik kérdésben, hogy én is így voltam. Persze idővel már nem láttam csúnyának, annyira szerettem.
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) akkor az olyan fiúk is találhatnak párt, akik minden nap itt sírnak, hogy semelyik lánynak sem kellenek, mert olyan csúnyák? vagy azért van egy határ?
2013. nov. 26. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne hasonlítsuk már az itt síró-pityogó, önsajnáló, nyavalygó kisfiúkat, akik topmodell kinézetű, tökéletes (...a külső nem számít, csak legyen szép és karcsú, aranyos, cuki, amúgy mindegy, de tényleg...)lányoktól várják, hogy csak a nagy semmiért a lábaik előtt heverjenek az olyan férfiakhoz, akiknek normális önbecsülésük, önképük és karizmatikus, elbűvölő kisugárzásuk van, reálisak elvárásaik és tudnak bánni az emberekkel, a nőkkel, így a külsejük idővel sokadlagossá válik.
2013. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz..bár én itt is találkoztam már normális emberekkel, akik nem néztek ki túl jól..bár ők nem vinnyogtak a kinézetük miatt.
2013. nov. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!