Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Macsók vannak itt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Macsók vannak itt? Tanács kéne!

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy az évek során rájöttem arra barátnőim oldalán meg most mivel szingli vagyok magamtól is, hogy túlságosan igazságos, kedves vagyok a nőkkel. Azt vettem észre, hogy ők ezt előszeretettel kihasználják, mert tudják, hogy én úgyis engedek a 48-ból. Eleve férfiként sajnos kicsit nőiesebb lelkem van, mert emocionális vagyok, érzelmi beállítottságú. Hogyan lehetne elérnem azt, hogy egyszerűen leszarjam azt, ha egy nő érzelmileg akar zsarolni? De ne csak ilyen látszat parasztságot hintsek el, hanem úgy is érezzem! Szerintetek hogyan változzak meg? Ne mondjátok, hogy gyúrjak meg stb. Nincs gond a külsőmmel.
2013. nov. 25. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok hány ember tudja itt, hogy mit jelent engedni vagy nem engedi a 48-ból :DD
2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sikerült amit írsz aztán megismerkedtem egy csajjal aki előhúzta azt az énem megint amit leírtál... és most én nem tudom, akarjak e megint hideg alak lenni...
2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a felfogásod magaddal szemben. Igaz, hogy változnod, alkalmazkodnod kell, de azt elfelejtik hozzátenni, hogy csak akkor, ha olyan emberrel találkozol, aki ezt szintén megteszi érted. Ha valaki meg csak inkább kényeskedik, azt kb. le kell szarni, mert úgysem lesz elég jó neki semmi.
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Más: ha a nő (vagy akár pasi) érzelmileg zsarol (már ha tisztában vagy a szó jelentésével), azt azért teszi, mert úgy érzi, hogy sérül, és csak így őrizheti meg a biztonságát. Ezt is érdemes fontolóra venni. Nem mindegy, hogy valaki azt akarja kizsarolni, hogy vedd meg neki a 8. cipőt is, hanem mondjuk azt, hogy védd meg a barátaival szemben.
2013. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Arra értem a zsarolást, hogy burkoltan közli virágnyelven, ha megmondom az igazat neki kb, akkor utána ott hagy , le sem fog szarni. Meg kellene erősödnöm lelkileg, mert az évek során sokszor meghaltam már odabent. Alapvetően nem vagyok egy szociális ember, persze vannak barátaim, de leginkább csak érzelmi lekvárban ülök. Mintha sosem akarna kitisztulni az ég, átvitt értelemben. Tehát mintha megéreznék a nők rajtam azt, hogy sebezhető lelkű vagyok. Igazából az kéne, hogy jól felpofozzon egy ilyen macsó nőfaló figura aki megütne ha rinyálok meg ránevelne arra, hogy a nőket ezentúl se se szarjam, csak dugjam őket és ennyi. Lehet megváltozna avilágképem is és optimistább lennék. :) Ugyan voltak barátnőim, igaz nem olyan sok...egy ideje meg vagy olyan nők találnak meg, akik lelki sérültek, vagy olyanok akik palira akarnának venni. Nem tudom mi a gond, komolyan már röhögök a saját balf...ágomon.! :D

2013. nov. 25. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos optimistább lenne a világképed attól, hogy még taplóbbá válsz. :D Cseberből vederbe, hidd el nekem.
2013. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Nekem ment ez a "macsóság" egy baromi nagy átok. Évekkel ezelőtt egy nő nagyon durván kikészített, onnantól kezdve nem tápláltam különösebb érzelmeket. Akarattalanul építettem magam köré egy falat, amit onnantól kezdve 6-7 évig senki nem volt képes megtörni, egészen tavaly őszig, amikor megismertem egy nőt és egyik percről a másikra leomlott ez a fal, és megint úgy jártam, mint évekkel korábban. Ugyanúgy szenvedek attól, hogy valakit közel engedtem és kihasznált.

Ha talpra állok, nyilván újra felépül ez a fal és várom a következő nőt, aki majd tönkretesz...

2014. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!