Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem otthon elmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem otthon elmondani, hogy van barátnőm. Félek, hogy mit szólnak?

Figyelt kérdés
Segítsetek, hogyan térjek rá a témára? Már 1 hónapja járok egy csajjal, nem tudom hogyan mondjam el otthon! Félős vagyok. HELP! 17/F
2013. nov. 25. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mond el kerek-perec

büszkék lesznek rád,hogy képes voltál erre!

2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
holnap este mikor hazamész: "Sziasztok, hoztam valakit vacsira" :D...mekkora lenne, öcsém, vállald be :D
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen amúgy mi ciki van?

Anyád cikis kérdések nyom majd max,apád meg felkiált,hogy "Ezaz fiam,csapj bele" :D

2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert anyám egy őrült. Nem szereti ha csajozom.
2013. nov. 25. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

17 éves fiúként teljesen normális, hogy van barátnőd.

Egyszerűen mondd el, hogy anya, apa, van barátnőm, szeretném, ha megismernétek (azért mégiscsak úgy illik, hogy bemutatod a szüleidnek).


Két barátom volt eddig, nálunk mindkettő közlése vicces volt. Az első barátomnál úgy történt, hogy mondtam, hogy szeretnék valamit mondani. Kérdezték, hogy mi van, de a szüleim is hülyére vették a dolgot, aztán benyögtem, hogy van egy srác, akivel alakul valami. De nem tartott sokáig a dolog.

A második barátommal úgy voltam, hogy nem akartam rögtön elmondani, gondoltam várok pár hetet és csak utána mondom el. Viszont egy hét után lehívott magához a barátom, és mivel kb. 45 km-re lakott tőlem és hétvégén mentem, gondoltam inkább elmondom, hogy mi a szitu, minthogy hazudjak. Az is vicces volt. Mondtam, hogy szeretnék egy fontos dolgot mondani. És elmondtam hogy van egy barátom, aki meghívott magukhoz hétvégén és szeretnék lemenni hozzájuk. A szüleim kicsit meglepődtek, de örültek neki és simán elengedtek. :) Azóta mondjuk vele sem vagyok együtt.

18/L

2013. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
anyukád csak feltesz majd pár kellemetlen kérdést apukád meg azután, hogy átnyújt anyukádnak egy köteg húszezrest meg fog nyugodni
2013. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
akármit gondolsz a szüleid várják h. végre legyen barátnőd, meg fognak nyugodni, büszkék lesznek rád :D amúgy : képzeljétek mndani szeretnék valamit: egy hónapja összejöttem egy lánnyal, szeretjük egymást, eddig azérrt nem mondtam meeerrt féltem a reakciótoktól, de feltettem a kérdést a gyk.hun és meggyőztek :D a vége nem muszáj :D
2013. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen szerintem nyugodtan odaállhatsz a szüleid elé. :)

Nem hiszem, hogy le fognak hurrogni, sőt lehetséges, hogy örülni fognak neki, hiszen a szülőknek (általában) az egyik legfőbb boldogság forrása a saját gyermekük boldogsága. :)

Ha nagyon nem megy, közöld velük külön-külön. Ám ha az a gond, hogy egyedül nem megy esetleg, próbáld meg megkérni a barátnődet, hogy beszéljetek együtt a szüleiddel :)

2013. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anyám ilyenkor egyből azt hiszi, hogy ku.vázom, mert buta felfogása van. Neki az a barátnő, akiből később feleség lesz. De korlátolt, mert azt honnan lehetne előre tudni?! Ezért félek.
2013. nov. 25. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezt nem igazán lehet előre tudni, így ne félj. :)

Mond el neki tisztán, hogy komolyabb dologról van szó.

Ne félj! Hidd el meg fogja érteni :)

2013. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!