Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy nő nem ambíciózus típus?

Figyelt kérdés

Mert nekem van rendes szakmám és állásom, hivatalban dolgozom, de az az álmom, hogy egy államenhelyen/kórházban dolgozzak mint állatorvosi asszisztens de érdekel az állatmentés is. Szívesen feláldoznám a mostani munkámat azért, hogy azt csinálhassam, ami igazán közel áll hozzám. A fizetésem most sem sok, tehát sokat nem veszítenék. Szerintetek butaság lenne, baj ha csak ilyen terveim vannak és nem álmodozom nagy

karrierépítésről?


2013. nov. 25. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pozitív.
2013. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha ez tényleg boldoggá tenne.
2013. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez engem a legkevésbé sem zavarna. Örülnék neki, ha azt a munkát tudja végezni amit igazán szeret. Támogatnám!


22/F

2013. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a baratnomet cserelnem rad.;)

Egyebkent szerintem nincs ezzel semmi baj. Azt kell csinalnod amit szeretsz. En se azt csinalom amit szeretnek,de megtalalom az igazi munkahelyet ugy is.:D

2013. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz én nö vagyok de nekem sem volt soha nagy karrier álmom. Egy pasi volt akit ez zavart na nem is lettt komolyabb belöe mert elmondása szerint zavarja hogy én "csak" a gyermek nevelst tartom fö életcélombmnak. A többbit ez egyáltalán nem zavart, ahogy a férjemt sem. Éna baba után sem fogok vissza menni dolgozni ah minden igy marad. Persze ha anyagilag kéne akkor dolgoznék, de a férjem is fontosabbnak tartja hogy a gyerekeknek ne egy széthajszolt anyjuk legyen és több idöt tudjak velük foglalkozni mint egy átlag anyuka. Egyébként külföldön sok országban még ugy van hogy az anyuka otthon marad a gyerekek egész nagy koráig. De ami a legfontosabb ne azért elgyéél más mert esetleg egy pasinak ez tetszik vagy nem. Ha nem elszel önmagad sosem elszel boldog.... Ha itt neked azt válaszolják a fiúk hogy zavarja öket akkor csak ezért elkezdesz nagy karriert épiteni?
2013. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, ha nincsenek celjai. Nem egy ismerosom van, aki elvegezte a kozgaz BSc-t, aztan beallt valahova dolgozni 220 nettoert, de utalja, es nem tudja, hogyan valtson. Ha valami olyat csinalsz, amit szeretsz, meg, ha szar penzert is, attol meg lehetsz boldog, es elegedett, azaz nem fogsz panaszkodni otthon, hogy 'jaj de rossz volt a melo ma is'. Ha pedig allatokkal foglalkozik az illeto, azt kulon megbecsulom :)
2013. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem lenne gond mivel megfordult már hasonló a fejembe nekem is.

Egyébként meg ez mi ha nem egy cél ?

Az a terved, hogy azt csinálod amit szeretsz és még jót is cselekszel.

Ez szerintem elég szép cél :)

Én azt mondom inkább keress kevés pénzt, de azért úgy dolgozz meg, h élvezed is minthogy sokat keress, de utálsz bejárni dolgozni.

25f

2013. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!