Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány, mégis könnyes a szeme, ha magunkról beszélünk, miért?

Figyelt kérdés

Visszautasított egy lány, igaz régóta ismerjük egymást, 1 hónapig ment a próbálkozásom (mármint nem folyamatosan mondogattam, hogy "járjunk járjunk járjunk"), persze beszéltünk barátilag is a dolog után.

Mind a két esetben kicsit könnyes lett a szeme, pedig a másodiknál csak beszélgettünk magunkról, persze kérdeztem, valami nagggyon hülye indokot mondott, le se irom ide :) de megnyugtatott, ne féljek, nem sirja el magát.

Mindenesetre elmondta, hogy soha nem kezelték még nőként.


2013. nov. 25. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem könnyes lett, hanem csak csillogott neki a vágytól...
2013. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és azért mondott nemet? :)
2013. nov. 26. 00:02
 3/16 anonim ***** válasza:
nem szívből mondta azt a nemet. :) szerintem lenne nála esélyed.
2013. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
örömében nem könnyezhet?
2013. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mármint.

Örömében, hogy elutasíthatott, ennek örül szerinted?

"gyááá g.eci, ma is visszautasithattam valakit, MWHAHAHHAHAHA"

Értem.

2013. nov. 26. 00:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örült, hogy valaki végre nőként kezelte, de nagyon elszomorodott amiatt, hogy a te közeledésed viszont nem tudja viszonozni.
2013. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Támogatom az előttem szólót,talán többre értékeli a barátságotok annál hogy járjatok és egy idő után ugy váljatok el hogy nem is szóltok a másikhoz.
2013. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Vagy csak azért könnyezett, mert másodjára sem tudta veled megértetni, hogy nem akar semmit :)

Amúgy sokan előbbre tartanak egy jó barátságot, mint egy fellángolást. Maradjatok akkor barátok, ha többet érez mégis, az úgy is kibukik majd. Hagyj időt neki. Még több időt......

2013. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a
2013. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
velem is volt ijen esett kb fel eve. de az sokkal rosszabb volt. anyit tudok ajánlani, ne eroltesd. és torodj vele, figyelj mindig ra, ne hagyd egyedul. es sose sérsd meg allj ki melette midnig
2013. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!