Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mitől kell a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mitől kell a lányokat megvédeni vagy úgy általánosságban védelmezni?

Figyelt kérdés

Ugye ez a berögzült eszme, hogy a férfi legyen magas és erős, hogy meg tudja védeni a nőt. A nők is az ilyen férfiakat találják vonzónak (igen, általánosítok de ebben az esetben ez azért igaz).

De mi is az pontosan amitől meg kell védeni a nőket? Egy Medvétől vagy mégis mi a franctól kellene őket állandóan bástyaként védelmezni, nem értem. :)



2013. nov. 26. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha ne talán-tán olyan szituáció lenne.. A barátnőd meg akarnák eröszakolni vagy ilyesmi idk .
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A széltől is!


Viccet félretéve, gondolom ebbe beletartozik az alap udvariasság is.

2013. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én tapasztalatom alapján ez a 'védelmezés' sokkal inkább a lelki biztonságra értelmezhető... ha valaki mellett azt érzem, hogy meg vagyok becsülve, szeretve vagyok, egyszóval semmi magány, semmi egyedüllét, csak pörögnek a percek... a biztonságnak több dimenzióját lehet elkülöníteni, a fizikai forrástól való félelem alapvető dolog, de ennél tovább kéne látni... és az ilyen mélyebb 'védelmezésnek' semmi köze nincs a testalkathoz, azt egyszerűen csak érzed.
2013. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kiállsz mellette mondjuk egy csoportos vitában. Jó, azért azt nem kell túlzásbavinni, de érezze, hogy vele vagy meg számíthat rád! Vagy ha vmi hülyeséget akar csinálni magának, visszafogod.
2013. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-.-

Ez amolyan ösztönös választás, manapság erre azt mondanánk, hogy az erősebb kutya bszik. Itt ugyanez a helyzet, ha van egy jó kiállású pasi, akkor a nő biztonságban érzi magát mellette. Ha nincs mitől megvédeni akkor is. De ahogy az első is írta akadhat olyan szitu amikor a pasinak bizony oda kell tennie magát, hogy a csajt ne 'moleszterálják'*



*southpark - idézet... :D

2013. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

Jó de én nem nő vagyok tehát ezt nem érzem. :D

2013. nov. 26. 18:12
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Akkor meg lehessen nekünk fegyvert hordani. Úgyis annyi a moleszteráló primitív cigánycsorda az utakon vagy pályaudvarokon mint légy a szaron. Mert ott aztán már hiába teszed oda magad. Ellepnek mint sáskák a tuját.

2013. nov. 26. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Én félek a sötétben, a pókoktól, a szellemektől, a zombiktól, a kutyáktól, a perverzektől, az ufóktól, a hajléktalanoktól, a részegektől.

Nevetséges, de így van. Szóval ezektől.

2013. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te is meg vagy ám zavarodva! Először megkérdezed, "mégis mi a franctól kellene őket állandóan bástyaként védelmezni" aztán agresszív cigányfalkákról panaszkodsz.WTF

Na de h a kérdésre is írjak vmit, amint előttem leírták, nem feltétlenül fizikai értelemben vett védelmezésről van szó. Az erős fizikumhoz való vonzódás pedig a nőknél ösztönösen jön, sőt, már azt is bebizonyították a tudósok, h z erős immunrendszerű férfiakhoz is jobban vonzódnak!

2013. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó de azoktól nem lehet védelmezni, békés harcos vagyok :)
2013. nov. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!