Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Nem vagyok csùny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem vagyok csùny, kövér, ogre, kocka. Csak egy normális lány. Magas, sportos, szőke hajú. Figyelek az öltözködésemre is.

Figyelt kérdés

Egy kis sminket használok (korrektor,alapozó,szempillaspirál,labello/szájfény)

Miért nem tetszek egyetlen helyes srácnak sem?

Mindig csak olyanoknak tetszem akik nekem nem.

Mi lehet a baj?

Nem vagyok beképzelt.


2013. nov. 28. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet, hogy túl nagyra vágysz? Kicsit lejjebb kellene adni az igényeket, vagy nem tudom.

Am mennyi idős vagy?

2013. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2013. nov. 28. 20:37
 3/30 anonim ***** válasza:
42%
Mert a helyes,cuki,menő stb. srácok kellenek átlagcsaj létedre.
2013. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
örülj neki h tetszel nekik van akinek még ez se adatik meg de ha valakivel szemezel és feltűnik neki a szépséged amit leírtál akkor nem biztos h kapcsolat lesz a vége de bejösz neki és a semminél több
2013. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az igényeid. Fogadok, hogy 10-ből 1srác tetszik.
2013. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet
2013. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mert folyton azt lesed, hogy kinek tetszel kinek nem és vágysz egy kapcsolatra. Szard le magasról, tanulj és élj, majd jön magától a többi.
2013. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
"Mert mindenki a suli szőke hercegét akarja társnak így nagy a konkurencia. Neked is királylánnyá kell válnod, mert a hercegek nem a koldusok között válogatnak."
2013. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

[link]


lemerem fogadni,neked ez az a pasi akire vágynál :) Na ehhez aztán meg teperni kell,és akkor is lenéz a picsbe :)

2013. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem ,nekem o nem tetszik. Tul izmos.

nem nagyok az igenyeim, de akiknek tetszek ok tenyleg az alja.

2013. nov. 28. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!