Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak barátnője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak barátnője van, és egy másik lányba lesz első látásra szerelmes, akkor azonnal szakít a barátnőjével, vagy előtte próbál ismerkedni a lánnyal, kideríteni, hogy amit érez kölcsönös-e?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nem szakít vele rögtön. Kiderülhet, hogy mondjuk tahó a csaj.
2009. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl sok romantikus filmet nézel. :D

Első látásra nem lehet szerelmes, mert nem is ismeri. Első látásra esetleg meg akarja dugni.

2009. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én első látásra el voltam tőle varázsolva, mintha lelassult volna a világ, csak a szemeit néztem, ismerős volt annak ellenére, hogy nem ismertem. Aztán mikor már többször láttam egyre jobban rájöttem, hogy szerintem szerelmes vagyok. De egyébként tényleg túl sok filmet nézek, sajnos egyedül....
2009. nov. 21. 18:51
 4/5 A kérdező kommentje:
S.O.S. kérlek mondjatok valamit....
2009. nov. 23. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Bogaram, először tapogatózz.. hogy érdekled e esetleg ártatlan beszélgetések. És ha úgy érzed hogy ő a neked való társ, akkor ne habozz őszintének lenni a barátnőddel!

Egyébként lutri módon elmondhatod már ezeknél az érzéseknél is a barátnődnek h találkoztál valakivel stb.. hátha megérti. De ha nem akkor kész szenvedés lesz a kapcsolatototok!

2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!