Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemeltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemeltem, hogy így megalázzon és kinevessen ez a fiú?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy fiú, aki nagyon tetszett én is neki. De én folyton zavarban voltam előtte, nem tudtam leplezni, hogy bejön és emiatt olyan kis bután viselkedtem, sokszor nem tudtam úgy lereagálni amit mondott, ahogy azt máskor tettem volna, mert annyira izgatott voltam a közelében. Úgy viselkedtem mint egy szende, tapasztalatlan tinilány, elpirultam előtte, meg hasonlók. És ő emiatt nagyon kiábrándult belőlem és kinevetett a haverjaival, sőt utána egyszer majdnem fellökött úgy ment el mellettem. Ezzel annyira megalázott és a lelkembe gázolt. Miért nem tudta megvárni mire feloldódom, nem tehettem róla, hogy úgy viselkedtem, annyira jóképű srác és még humora is van, meg olyan szépeket mondott nekem. Ha meg nem akart velem bajlódni, akkor is miért kellett így megaláznia? 25/N
2013. nov. 30. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki,hogy még időben kiderült,hogy milyen is igazából.

És nem,egyáltalán nem.

2013. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez aranyos volt
2013. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek! Gusztustalan.
2013. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak megtanított hogy ne légy naiv , amúgy nem érdekled semmenyire sem, neki ez jó poén volt.A haveroknak meg főleg.
2013. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy r_hadék vagyok, de nem tettem volna ezt veled. Örültem volna, hogy megronthatlak.
2013. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, mert hülye vagy! szerintem fussál utána mint egy pincsikutya, hátha beléd törli még a lábát...
2013. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szemét vagyok, sokak szerint érzéketlen stb. de egy nőt soha nem aláznék meg így. Lehet, hogy szex után szakítanék veled de az, hogy nevessek rajtad,kigúnyoljalak a haverjaimmal, dehogy.
2013. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Igen megérdemelted! Ez a srác egy bunkó, neked ő bejött, tehát a bunkókra buksz, tehát emberileg te is meglehetősen megkérdőjelezhető vagy. Ergó megérdemelted, nem érdemelsz sajnálatot.
2013. dec. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
# 8 Nem bukom a bunkókra, ő nagyon kedves volt velem és folyton bókolt nekem eleinte, azért is lett szimpatikus. De miután így bánt velem, én is kiábrándultam belőle teljesen. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy más is így bánt volna e velem, hogy jogos e az, ha egy lány ilyen szende és naív, mint amilyen én vagyok, így megalázzák érte.
2013. dec. 1. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem bukom a bunkókra,"


Aranyom, tudod hányszor hallottam már ilyen faszagyerekeket nőkkel beszélni? Minden szavukból süt, hogy csak tárgyként kezelnek, és semmibe vesznek, mint ember. Pont azért bókolt annyit, nem volt tétje a dolognak. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy veled nem volt akkor per pillanat bunkó, de ezek mindenki mással is azok, de ti ezt magasról lesz.rjátok. Mert ó milyen határozott és domináns, és ő az igazi férfi. Ismételten azt mondom, hogy rohadtul megérdmelted azt, amit kaptál.

2013. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!