Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm teljesen magába van esve?

Figyelt kérdés
14 éves és még soha nem csókolózott, meg szájra puszi se volt még senkivel.Én nyugtatom ,hogy nincs egyedül ,de nem tudja mit tegyen. Szerintetek mit csináljon, vagy mit mondjak neki ,hogy megnyugodjon??

2013. dec. 1. 08:51
 1/4 anonim válasza:
Baratnd? Th kapcsolatban vagytok? Mert ha a pasija vagy akkor mondd neki h nem gaz, vmikor el kell kezdeni es kivel kezdene ha nem veled. Ha rosszul smarol akkor segitesz neki es amugy is 2-3 smarolas utan magatol raerez az ember de van akimek elsore megy. Szoval sztem lepj oda hozza es probaljatok ki, gatlasok nelkul.
2013. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És úgy barátnő, hogy LB-m (legjobb barátnőm) !
2013. dec. 1. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy barátnője, hogy ő is lány. A lányok akik barátok, barátnőknek hívják egymást. :)


Kérdező, nagyon rendes vagy, hogy segíteni szeretnél neki. :) Kicsit morbid leszek, de komolyan gondolom: Mutass neki afrikai nyomorról szóló videókat, az segít érzékelni, hogy valójában milyen jó is neki. Az araboknál 8 éves kislányokat vesznek feleségül és erőszakolnak halálra a nászéjszakán. Máshol 14 évesen drogoznak és túl vannak az abortuszon. Tényleg ezt látni kell ilyenkor.

2013. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezen NEM KELL NEM SZABAD parazni... Ez majd meg fog tortenni amikor meg kell. 16 voltam amikor eloszor smaroltam csokoltam. Es a vaganyabbik fiuk koze tartozom. Majd ha lesz egy fiu aki vonzodni fog hozza es udvarolni fog akkor par randi utan (ismerkedos talik) miutan haza kiserte a fiu hozza fel h o meg nem csokolozott es aztan lesz ami lesz. Sztem nekem az elso smarom borzalmas volt de olyannal csinaltam akinek bejottem szoval egyeltalan nem volt gaz, masnap es smaroltunk meg azutan is es 2-3 alkalommal ksobb mar bele is jottem. Ilyenen tilos parazni
2013. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!