Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban azt hiszik a környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban azt hiszik a környezetemben lévők, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

14 évesen odaszólt a leendő gimis osztálytársam, hogy ideje lenne már egy csajt összeszednem, mert azt hiszik a többiek, hogy bzi vagyok.

Azóta eltelt 10 év és nem volt barátnőm. Akkor mindenki azt gondolja, hogy én nem vagyok hetero?


2013. dec. 2. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod.
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekli a többieket
2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
figyi, alapesetben a te magánügyed az a te privát szférád. azok, akik szekálnak/szekáltak valaha is amiatt hogy nem csajozol meg ilyenek, azok primitív disznók akik úgy érzik jól magukat hogy mások magándolgain csámcsognak.
2013. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig megy a susmuss.Aztán leszarják.

Én meleg vagyok.De nekem is sokszor tettek fel ilyen kérdéseket tini koromban.Nem tudják,hogy ez egyfajta zaklatás,ha heteró vagy,ha meleg.Senkinek nincs hozzá köze,hogy te mikor érsz már meg a szexre.

És vannak olyan emberek is,akiknél nem az orientáción van a lényeg.Sok oka lehet ha valaki nem akar kapcsolatot,vagy nem jön neki össze.

De ha elmúltál 20 már annyira nem fognak kérdezősködni,mert rájöttek,hogy felnőtt vagy és tolakodás erről érdeklődni.

Meg hát vannak nagyon buta emberek,akik azt hiszik,hogy minden ember úgy éli meg az életet,mint ők.Ha ilyenekkel találkozol akkor mondd azt amit hallani akarnak,könnyebben szabadulsz tőlük.

Aztán,hogy mit gondolnak?Lényegtelen.Más emberek gondolatait nem irányíthatod,a legjobb ha nem foglalkozol velük.Azok szeretnek másokkal foglalkozni,akiknek sz-r vagy unalmas az életük.

Ha nem vagy meleg,és lesz vmikor vkid inkább nem reklámozd,olyan szánalmas,ilyenkor majd jönnek megint a tolakodó kérdések,hogy mik a céljaitok meg hasonlók.

Csak olyanokkal kell megosztani,akik eltudnak fogadni olyannak,amilyen vagy.Ha nincs kapcsolatod azt is,ha van azt is.

Megsúgom neked a legtöbb ember fele annyira nem boldog,mint amiket a facebook képek sugallnak.

2014. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!