Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác aki tetszik, megfogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác aki tetszik, megfogta a fenekem! Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Amikor tegnap mentünk ki a barátnőimmel az aljtón, ő előreengedett minket, én mentem ki utoljára, és megmarkolta a fenekem a srác. Akkor csak hátra fordultam, és furcsán néztem rá. Persze ő egyből mentegetőzni kezdett, hogy csak véletlenül meglendült a keze. A srác amúgy 4 évvel idősebb nálam, és szeret egyszerre több vasat tartani a tűzbe(vagy hogy kell azt mondani:D)... Utólag gondolkodtam, hogy megérdemelt volna egy ízes pofont. Az én fenekemet ne fogdossa senki. Másrészt, meg kicsit örültem a dolognak, mert nekem az jött le belőle, hogy bejövök neki... Mondjuk ez elég egyértelmű. Szerintetek, mit kellett volna csinálnom?

L/15



2013. dec. 3. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
yoda ezen egy oltárit röhögtem :D
2013. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

Hát csajszi, én tuti lesmároltam volna... Aztán lehet később félrehívom egy kis játszadozásra... (Mondjuk elnyalom a nyalókáját, érted... :PP)

13/l

2013. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Az ízes pofont.

De megint egy butácskával van dolgunk.

Nem biztos, hogy bejössz neki, csak mert megfogta a segged. Ha szeret "több vasat tartani a tűzben" miért akarsz te is odakerülni?

2013. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen fogdossa a kislányok fenekét? :D Gondolom az érettebb csajoknak nem igazán jön be a gyerek.
2013. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt nem írtam, hogy még több egyértelmű jelet is küldött, hogy bejövök neki. Nem akarok beállni a sorba, de nem mi döntjük el, hogy ki tetszik meg és ki nem, nemde?:D Amúgy.. köszönöm az első válaszolónak, igen, így néztem rá..:D
2013. dec. 3. 22:55
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, hogy olyan tetszett, aki sok mindenki másnak is, de nem foglalkoztam vele, számomra lealacsonyító lett volna, hogy egy tucat lány vagyok egy olyan fiúnál, aki simán megkaphatja a fiatal naiv kislányok nagy részét.

Bánni fogod.

2013. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Már ha adod magad.
2013. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
5.: de, igen, bejön.. korombeliekkel nem foglalkozik, úgy érzem, én vagyok a kivétel..o.O
2013. dec. 3. 23:04
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
nézzétek,a 13éves kis ribi hogy meg mondta az egyik kommentben:D
2013. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!