Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni, ha kiderül, hogy álmaid megtestesítőjét egyáltalán nem érdekli a szexualitás (=aszexuális). Ugye nem működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A fiú 23 éves és sosem volt senkivel.

2013. dec. 4. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem bírnám, de ez én vagyok. Ha talál egy szintén aszexuális párt, akkor nagyon szépen éldegélhetnének együtt.
2013. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attol, hogy meg nem volt senkivel, nem jelenti azt hogy aszexualis. biztos nem erdekli a szex, vagy csak felenk es onbizalomhianyos?
2013. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Könnyen. Összekötöd vele az életed, én meg kielégítem a testi igényeidet. :)
2013. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En sem sietnek kijelenteni valakirol, hogy aszexualis, azert nem ilyen egyszeru kulonbozo diagnozisokat felallitani.


Lehetseges, hogy csak felenk, teljesitmenykenyszere es tulzott megfelelesi vagya van es fel, hogy kudarcot vall, csalodast okoz. Egyszeruen csak szorong a szex miatt, ezert inkabb el is zarkozik elole.


Mibol gondolod, hogy aszexualis?

2013. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezekszerint mégsem álmaid megtestesítője.
2013. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még sosem volt senkivel. Ettől még tényleg nem lesz aszexuális, lehet h csak nem jött össze eddig.
2013. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Többször, többen szerettek volna már vele. Nem azért szűz. Ő maga mondja, hogy nem érdekli, nem vágyik rá. :-( Nagyon szomorú vagyok.
2013. dec. 4. 11:50
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam a megoldást. Vagy veszel egy vibrit és gondolsz rá.
2013. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azért, de álmaim megtestesítője jó az ágyban.

Aki nem akar szexelni, az maximum álmaim megtestesítőjének egy leamortizált verziója...

Ha aszexuális, ha nem, gondolom úgysem lennél boldog vele emiatt, max ideig-óráig elhitetnéd magaddal, hogy annyira mégse fontos ez, aztán rá kéne jönnöd, hogy hát de igen...

2013. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy működhet a kapcsolat, ha nem várod, hogy valaha szexelni fogsz vele. Ha neked elég az érzelmi rész, az intimitás, a párkapcsolat szexen kívüli elemei, akkor működhet.


Ha számodra nagyon fontos a szex, akkor nem hiszem hogy monogám kapcsolatban boldog lennél vele. Ha nektek nem fontos a monogámia, azt lehet, hogy te fenntartasz egy szexuális kapcsolatot valaki mással (nem azt mondom hogy a párod háta mögött, de vannak akiket nem zavar, úgy vannak vele, hogy legalább nem kell azon stresszelniük, hogy nekik kéne a párjuk szexuális igényeid kielégíteni miközben nem szeretik a szexet), így mindkettőtök párkapcsolati igényei ki lennének elégítve.

2013. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!