Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is azt erzitek, hogy sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is azt erzitek, hogy sehol es sehogy sem jo nektek? Hogy nagyon vagytok mar valakire?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom,hogy sehogy és semmilyen esetben nem vagyok elég jó.Ez van.
2013. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 +1
2013. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

az természetes h vágysz vkire.

az már nagyobb gáz h ennek hiánya ennyire kihatással van az egész életedre.

2013. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyne...

Régen csajoztam ezerrel, párral össze is jöttem volna de mindig elbénáztam valahol, meg akkor nekem fontosabbak voltak a haverjaim, plusz olyan időm is volt amikor erőm nem volt semmire. Persze egy ideig hanyagoltam mindent, picit besokalltam és otthon ülő lettem, most is az vagyok eddig azért voltam ilyen mert munkanélküli voltam, meg akkor sajnos más gondok is adódtak az életben ami végett nem jártam el sehová. Most dolgozok ugyan de ott is összejött sok minden és már 2 hónapja alvás zavaraim meg alváshiányom van. Persze egyre jobban erősödik bennem hogy kéne már valaki mellém, szűz már nem vagyok mert volt barátnőm meg utána is lefeküdtem egy csajjal akivel csak egyszerűen megkívántuk egymást mert egy helyen voltunk, mindketten szeretethiányosak voltunk, ki voltunk már éhezve a szexre pedig se testileg, se lelkileg nem vonzódtunk egymáshoz de jött egy fellángolás és megtörtént aminek meg kellett történnie. De kapcsolat nem lett belőle mert egyikünk sem vonzódott egymáshoz igazán, bár az szép kis éjszaka volt, sokan azt hitték hogy 1 pár vagyunk mert volt amikor kéz a kézben mentünk az utcán csak úgy poénból akkor voltunk felizgulva egymásra.

De ez van most magányos farkast játszom itthon, bár járok emberek közé, nyitott vagyok csak szórakozni nem igazán, valahogy besokalltam régen amikor eljártam még emberek közé, és most picit feltöltődök plusz az alváshiányom is az oka mert már most álmos vagyok de elaludni lehetetlen altatókban nem hiszek

2013. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!