Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszolnátok? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszolnátok? 21L

Figyelt kérdés
Ha kiszerettek valakiből (nem azért,mert megcsalt, hazudott, vagy kiábrándultatok belőle valami miatt),hanem mert nem volt meg a kellő fizikai kapcsolat, akkor bele tudtok x idővel később újra szeretni?
2013. dec. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szeretni?
2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen, van rá esély...
2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem igen
2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen. De ahhoz elegendő idő kell, hogy legalább az egyik félnek változzon a felfogása. De úgy ripsz-ropsz 2 hónap után nem.
2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esély megvan rá. De én magamról nem tudom elképzelni.
2013. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ilyen esetben lehetséges.
2013. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már volt ilyen, akkor megbeszéltem barátnőmmel a dolgokat, hogy én szeretnék picivel többet, mert eddig még nagyon az öleléseket sem nagyon engedte meg, picit furcsa volt a barátnőm ilyen téren mert az elején még annyira lehetett szeretgetni, de amikor már félévesek voltunk ég az ágyban sem bújt hozzám pedig mindig hozzám bújt jó szorosan. Akkor picit kiábrándultam belőle mert éreztem hogy már nem szeret vagy valami, de akkor elmondta hogy egyszerűen ne kíván de hihetetlenül ragaszkodott hozzám meg szeretet, csak besokallt, ezért is volt az hogy picit hanyagoltuk egymást 2 hétig nem találkoztunk de annyira belebolondult a hiányomba hogy utána 3x annyit kaptam tőle mint amit vártam és nem kényszerből tette hanem akarta.
2013. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!