Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki zavarban van a közelemben, de ha beszélek vele, akkor kicsit ellazul, de nem teljesen.


Ha nem beszélek vele, akkor néz mindenhova, úgy csinál, mint aki nem vesz észre, mert rám se mer nézni.


Úgy gondolom hogy szeret, csak valamiért sose szeretné kimutatni. Ha rákérdeznék konkrétan hogy miért ilyen, vagy hogy szeret-e, az belőletek ebben a helyzetben ti mit reagálnátok?


Illetve ha esetleg tévedek, akkor mennyire vennétek fel/zokon, vagy hangot adnátok-e a közéletben neki? (de mondjuk ezt nem tartom esélyesnek, max csak hogy letagadja.)



2013. dec. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

még jobban zavarba hoznád? nekem nem jönne be :/

inkább ne így közeledj felé...

2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

pedig nagyon más megoldás nincs.


Tudom egy kapcsolat alapon kölcsönös közeledésről szól, de itt sose lesz mert ő nem igazán mutat ki semmit, csak elvárna ezt-azt.

2013. dec. 7. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok,mint te.Ha megkérdezném,letagadná,ha nem kérdezem meg,soha nem derül ki...18/f
2013. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én eddig azért nem hagytam el, mert érzem hogy szeret.

Csak kimutatni nem tudja.


Most itt az a probléma, hogy nem tudom hogy reagálná le, ha rákérdeznék, hogy miért ilyen.


Mert ez egy bonyolult dolog, vagy azt mondja hogy szeret, vagy azt hogy nem, vagy azt hogy nem, közben hazudik, vagy lehet van olyan forgatókönyv, amire még nem is gondoltam.


Úgy akartam megkérdezni, hogy szeret, vagy utál, mert ha valakin átnézel a két dolog miatt lehet csak. Utálni meg biztos hogy nem utál...

2013. dec. 8. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
18 évesen tudhatnád, hogy a szerelem, de még a szeretet sem itt kezdődik.
2013. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát én nem 18 éves vagyok, kicsit idősebb.


De akkor ha háttérinfó is kell, annyira jeges érzelmileg hogy 2 éve ilyen.


Most nem értem, hogy még miért szeret, ha elég ritkán találkozunk. Azt gondoltam, hogy az érzelmek kihülnek így, de nem.


De ha a te tanácsodra hallgatok, az is megoldás, de akkor várhatóan az elkövetkezendő két év is hasonlóképp fog eltelni.

2013. dec. 8. 17:44
 7/9 anonim válasza:

ne így közeledj.

Inkább próbálj vele többet beszélni! Neked tetszik? Akkor lépj!

2013. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De nem érted.


Én mindig megcsináltam amit kellett, sőt többet is.


2 probléma van:

1 - érzelmileg nem az a kimutatós tipus

2 - mintha minden alkalom után egy restart gomb lenne a kapcsolatunkban. Amit aznap elértem, törlödne, mert ő mindig többet várna el, de úgy, hogy ő nem ad többet.


De mindegy, nem akarok itt gyözködni senkit, mert nem értitek a kérdést :(

2013. dec. 8. 20:45
 9/9 anonim válasza:

Ha már tényleg régóta próbálkozol akkor megkérdezheted tőle. De ne úgy hogy odaállsz és: Szeretsz?

Inkább csak amikor beszélgettek kérdezd meg tőle pontosan mit vár a akpcsolatotoktól, vagy te nem érted-e félre.. :)

2013. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!