Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mondhatni baráti kapcsolatban vagyok, messze vele vagyok a legjobb viszonyban az ellenkező nemből és ez - azt gondolom - fordítva is igaz. "Természetesen" igencsak belezúgtam, de úgy érzem, nem adtam a tudtára ezt (pontosabban nyilvánvalóan nem). Nehéz eldönteni, e téren tapasztalatlan lévén, hogy ő barátként gondol-e rám, vagy másban is benne lenne. Világos, hogy egy módon lehet megvilágosodni ezt illetően, de úgy érzem, azzal esetleg "lerombolnám" magam előtte. Arra gondolok, hogy úgy érezné, mennyire félreértettem a gesztusait, viselkedését és csak egy kapcsolat reményében közeledtem felé. Ugyanakkor sokszor azt érzem, érdeklődik felőlem és esetleg hozzám hasonló érzései vannak. Volt már valaki ehhez hasonló helyzetben? Ha igen, mit tettetek és ezeknek milyen hatásuk volt?
2013. dec. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok lányként. Mivel még nem lépett, annyit tudok tenni, hogy viszonzom, ha megölel/megsimogat, de mindenképpen meg akarom várni, hogy ő lépjen.
2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki..
2013. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18
2013. dec. 7. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy tetszik-e neki valaki. ha csak barátnak tekint simán elmondja neked és nem habozik. ha nem barátnak gondol akkor zavarba jön meg ilyenek... érdemes lenne kipróbálnod.
2013. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!