Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lehető legrövidebben megprób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lehető legrövidebben megpróbálom leírni. A családommal 1évvel ezelőtt szeptemberbe Törökországba mentünk nyaralni. Ahol az első nap megismerkedtem egy italpultban dolgozó fiatal török sráccal. Talán a sors műve lehetett?

Figyelt kérdés
Pontosabban a találkozásunk úgy történt, hogy nem figyeltem és egymásnak mentünk.Mind a ketten zavarban voltunk. Egyébként nagyon aranyos, kedves srác. Következő nap mikor egyedül voltam oda jött hozzám és beszélgetni kezdtünk. Másnap este mikor a szüleim nem figyeltek egy levelet nyomot a kezembe amiben az állt„A gyönyörű kék szemed teljesen elvarázsolt”. Utána meg jött a kis figyelmességeivel. Az utolsó előtti napon diszkó este volt a szállodában a nővérem és a szüleim táncolni mentek, én meg inkább csak néztem őket.Majd az a bizonyos srác hátulról elkapta a kezem és berántott magával táncolni.Zavarban voltam a szívem majd kiugrott a helyéről.Sajnos nem maradhatott sokáig hiszen dolgoznia kellett. Mikor ott hagyott láttam hogy fél szemmel azért figyel és mikor egy idegen jött oda hozzám láttam, hogy féltékeny, de mikor elment akkor látszott rajta, hogy megkönnyebbült. Ugyan ezen az estén mikor visszamentünk az asztalunkhoz hirtelen ott termet Ő és a hajamat megigazítva egy virágot tett a fülem mögé, sőt még közös fotó is sikerült vele. Itt már éreztem, hogy vonzódom hozzá. Végül az utolsó este a nővéremmel elmentünk a pulthoz ahol dolgozott, mert elakartam búcsúzni Tőle. De Ő ragaszkodott hozzá, hogy este 11 óra után ér rá. Én tiltakoztam, de a nővérem beleegyezett. Amikor a parton megláttam, hogy ott vár rám egész testemmel remegtem, és ezt Ő is látta rajtam, még a hangom is elcsuklott. Beszélgettünk, átölelt és megakart csókolni, de megijedtem és hát így nem sikerült neki. Másnap reggel nem találkoztunk és hát sajnos haza kellett mennünk. Nagyon szomorú voltam és csendben sírtam otthon.2 nap múlva facebookon levelet kaptam amiben az állt, hogy „Nagyon nehezen talált meg itt és ne haragudjak rá”. Minden nap Ő jár a fejemben. Nagyon sokat beszélgettünk a neten. Mikor vele írok az egész testem remeg és a gyomrom görcsbe rándul. Teljesen egymásba szerettünk. Aztán 3 hónap múlva mondtam neki, hogy nem bírom ezt így és felejtsük el egymást, mert egy nap se telt el úgy, hogy nem gondoltam volna rá. Végül elfogadta a döntésemet, de egyikünk sem bírta a másik nélkül. Tényleg bele szerettünk egymásba. Aztán egy két levelére nem válaszoltam erre még a telefonszámomat is kinyomozta a skype-ról. Nagyon hiányzik, már kétszer elengedtem, de mindig vissza jött hozzám. Nem akarom elveszíteni, mert nagyon fontos számomra, fontosabb mint a saját életem. Minden srácban Őt keresem, illetve látom. Általában minden nap beszélünk vagy Ő vagy Én írok rá. Szüleimtől félek tanácsot kérni, mert lehet hogy nem értik meg. De a szívünknek nem tudunk parancsolni és sajnos még a távolság-idő sem segített elfelejteni. Mit tegyek?
2013. dec. 7. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Arabhoz ne menj hozzá, mert egyből magántulajdon leszel, ez tudd.

Ott az a szokás ugyanis!

2013. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
értsd: nem véd meg a jog, ha a férjed úgy dönt utcára sem mehetsz, megverhet bármikor, szó szerint mint a kutya olyan tulajdon leszel
2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tényleg jó rövid volt. :D
2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt ki felejtettem, hogy 17éves leszek.
2013. dec. 7. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy nagy szerelmem akit törökben ismertem meg. nem is tudom talán 2-3 éve nyáron. húú de szerelmes voltam:D minden nap együtt voltunk amíg ott voltam. utána pár hétig még sokat gondoltam rá meg dumáltunk aztán elkopott. de jóban maradtunk néha még dumálunk hogy mi van a másikkal. szerintem ne pörögd túl meg ne erőltesd ezt az egymásba szerettük dumát. kb esélyetek sincs, max ha ő ideköltözik vagy te oda.. mit tudnál vele kezdeni ilyen távolból? gondolod neki nincs ott törökben nője? persze hogy odavagy érte mindig vonzóbb az ami nem lehet a tiéd. a közel lenne lehet fele ennyire se lennél már érte oda. jól esik szenvedni meg kényelmes is mert úgyse fog közelebb kerülni hozzád és nincs vele baj. keress mást.
2013. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazatok van.
2013. dec. 7. 21:03
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
100%

jajjdecuki :)

viszont sajnos nem sok esély van a habos babos boldog jövőképre.

és ami az arab férj/barát témát illeti, hát ott is valóban van ok az aggodalomra.

Én a helyedben próbálnám lezárni/felejteni, mégha mégoly nehéz is.

2013. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát téged nagyon elvarázsolt egy Don Juan típus. Hidd el, azóta már 1000 lánnyal is megcsinálta ezt, a valóság nem szerelmes film, ezt jegyezd meg! 23/F
2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A török srácok iszonyú csajozógépek, jobb, ha ezzel tisztában vagy. Amúgy meg igen, amit Dowd írt: vallási okokból is kerüld messzire.
2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Colette, Te vagy az?:D
2013. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!