Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nálam 2 évvel fiatalabb és ugyan abba az iskolai szakkörbe járunk.Nekem nagyon bejön, viszont mivel én mindjárt 17 leszek ö pedig még 14 éves ezért nem tudok vele normálisan beszélni, mert bennem van a kora miatt egy gát.

Szóval, szerintetek jogosan van bennem, vagy teljesen hülyeség ez az egész korkülönbségesdi?


2013. dec. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne 17 akkor nem lenne jogos. Így viszont teljesen megértem a gátat benned.
2013. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Proxia (vagy mi), ne beszélj bár hülyeségeket, ember!!!


A 2 év az egyáltalán nem gáz! Ne építs fel magadba ilyen gátat!! Beszélgess vele lazán, ne a koráról gondolkozz! Tettszik? Jó a közelében? Járnál vele? Hát akkor? Kit érdekel 2 sz.ros év?! Beszélgess vele! Csak lazán csak könnyedény! Tudd meg mi a helyzet vele! :)

20/L

2013. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak 14 évesen még úgyse gondolkodik úgy. 2 év tényleg semmi más esetben. De akkor is nagy a szakadék egy 14 éves (8-os lány) és egy 17 éves (már majdnem érettségiző) fiú között.

Szóval szerintem te beszélsz hülyeséget. :)

2013. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha érettségizik???? Az miben befolyásol BÁRMIT is egy kapcsolatban??? Na, mond egy példát, TE miért nem javasolnád a srácnak hm? Kíváncsiak vagyunk??? (Elég szűk a látóköröd..... )
2013. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hasonló tapasztalataid vannak, és ezért nagyon profinak gondolod magad a témában. :D Bár nem tudhatom, de a stílusod nem egy 20 éves lányhoz hasonló, szóval vagy nagyon intelligens vagy, vagy csak 14 éves, ámbár idősebbnek adod ki magad. :D
2013. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? (Az én párom 6 évvel idősebb nálam én 26 vagyok.) Ja van tapasztalatom idősebb pasikkal igen!

De válaszolj, mért nem ajánlanád neki?????

2013. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moncsii. válasza:
Sztem nem lenne gáz, mivel nem a kor számit!!! Ezt mindenki nagyon is jol tudja (bár már aki xd) és sztem ez pont jo:)) sztem ne halazd el az alkalmadat :D
2013. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!