Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó szerelmes vers lenne? Egy barátom írta.

Figyelt kérdés
"Szeretlek,hisz nevedet örökre bele égetted hevesen dobogó fiatal szívembe,s én is bezártalak eddig üresen álló szívem sötét termébe. Én ha szükséged van rá mindig itt leszek s ha kell hűen fogom forró,tiszta kezed.Mikor megláttalak,megláttam gyönyörű barna szemed,bele néztem s tudtam elraboltad a szívemet."

2013. dec. 7. 21:17
 1/6 GentLnazi ***** válasza:
Az egyéni képességéhez való befektetett munkát értékeld inkább ,ne a verset xD
2013. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorold még a költészetet.
2013. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl nyálas, és a ritmust sem nagyon érzem
2013. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, nem egy Arany János, de szerintem nagyon kedves tőle. Becsüld meg, hogy ilyen mély érzésű barátod van!
2013. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GentLnazi ***** válasza:
Szövegértés?!a szöveg szerint egy barátja írta ...
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szándék és az érzelem a lényeg.

Ez a vers kb. olyan, mint mikor a párom levest főzött nekem az egyik randinkon (azelőtt soha, csak akkor a kedvemért). Kicsit sós volt, kicsit ízetlen, kicsit megállt benne a kanál a sok tésztától, de maga a gesztus maradéktalanul meghatott. :) Szóval érted...

2013. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!