Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feladnátok egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok egy 15 éves barátságot, egy nőért, és pár hónap szexért?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barát, Józsi/30 és Zoli31, egy utcában laknak gyerekkoruk óta, szinte nem telt el olyan hét, hogy legalább hétvégén ne jöttek volna össze egy iszogatós beszélgetős estére.

Ez így ment már 15 éve.

Zolinak van egy felesége Andi35, és egy 3 éves kislánya.

De!

Józsi, és Andi között kialakult egy szeretői viszony még nyár végén (augusztus 20-án), és meg is csalta Zolit.

Persze Andi tudta, hogy Józsinak jól menő munkahelye van, és ők Zolival épp a deviza hitel miatt nem tudtak nagy lábon élni.

Jó igazi meghazudtolhatatlan nő révén, az anyagi javak miatt (gondoljuk mi, a barátai) elcsavarta Józsi eszét, miközben arra nem gondolván, hogy 35 éves nő révén, egy kislánnyal és egy 4 éves házassággal a háta mögött nem ez a helyes viselkedés..

Gondolom tudjátok a következményeket, teljesen felbomlott a baráti kör, szembe szomszédok révén elképzelhetitek milyen érzés lehet Zolinak, hogy a felesége másik házba megy be, mikor hazajön.

Azóta már megszűnt a szeretői viszony, Józsi, és Andi között.

De ez ugye egyértelmű is volt, hogy egy ilyen kapcsolat nem lesz hosszú életű.

Most mint két férfi egyedül maradt, elpártoltak tőlük a barátok az állandó viták, és egymásra köpködések miatt.

Se nő, se barátok, se élet.


Ezt a történetet csak azért írtam le, hogy megosszam veletek, nem csak a fiatalok csinálhatnak hülyeséget, és hogy lehet ekkora hatalma egy nőnek, hogy egy férfi agyát ennyire elcsavarja?

Mert Andi korántsem néz ki jól, arca olyan mint egy 45 éves nőnek, csak testre néz ki valamennyire jól.

Szóval még a szexuális kisugárzásra sem lehetne fogni ezt az egészet, csak valami furcsa hatalma lehetett Józsi felett, de végül is ez már nem is számít semmit.


Valóban ekkora hatalma van egy nőnek a férfiak felett?

Vagy csak aki érzelmileg befolyásolható, azzal történik ilyen?

Felnőtt emberek lévén, nehéz megértenem, hogy lehettek ekkora hülyék, óvodás koruk óta együtt nőttek fel, jóban rosszban, és egy p*na miatt most egy 20 éves barátság dőlt igába.

Tudom, mindenki hibás volt ebben, de mégis ha a f**sz feláll, és megáll..



2013. dec. 7. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam el amit írtál de a válaszom nem :D
2013. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam el,de nem.
2013. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nők néha gonoszak. Kevés az épeszű férfi, aki ellen tud nekünk állni.

Én nem adnék fel egy jó barátságot ilyesmi miatt.

2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
nem.
2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég szomorú. Leginkább a gyereket sajnálom!
2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elolvastam és "nem" a válaszom, bár én férfira értelmeztem az esetemben. 31N
2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a kérdést, aztán elkezdtem a leírást is. De az első 5 mondatban annyi a szappanopera koncentráció, hogy elfüstölt az agyam.

Szóval csak a kérdésre válaszolva: nem.

2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, és ne haragudj, viszont a válaszom egyértelműen NEM! egy nő nem ér annyit, hogy feladd a barátságodat, és főleg nem a szexért...
2013. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én elolvastam, és nem a válaszom, bár remélem nem kerülök soha ilyen helyzetbe..
2013. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!