Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tolerálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tolerálnátok egy konkrétan szexmániás "nővért"?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. A nővérem,aki a nevelőapám lánya, nálam 1,5 hónappal idősebb, és most 1 évig Amerikában élt kint 4 hónappal ezelőtt költözött vissza. A szobám az emeleten pont az övé mellett van, szóval mindenről akarva akaratlanul tudok. Mielőtt kiment, egyáltalán nem volt ilyen. Mivel otthon dolgozom, nem sokat mozdulok ki nap közben. És a házban, hát, naponta van hogy 3-4 ismeretlen sráccal is összefutok. Persze ez még nem jelentené azt,hogy űzi az ipart, de amikor éppen nem hallgatok zenét, azért hallok ezt azt. Barátnőmmel, aki az ő egyik legjobb barátnője volt behülyülése előtt beszéltem erről,hogy mi üthetett belé, de állítólag mikor megpróbált beszélni vele, olyan stílusban beszélt, amit sose gondolt volna. Hát megpróbáltam beszélni vele én. Aminek az lett a vége, hogy én képzelem be, meg hogy már hogyan nézek én ki belőle ilyesmit. Majd egy 2-3 héttel ezelőtt bulizni mentünk, többen. Én már nem igazán voltam szomjas, kb a nevemet sem tudtam volna megmondani,így a barátnőm mondta a nővéremnek, hogy akkor vigyen,aztán ásson el a kertben(na jó,persze nem ezt) és elment. A nővérem vitt fel, aki persze kapva a lehetőségen, még rám is rám akart mászni, és habár takony részeg voltam, de egy mondat, amit a fülembe súgott sajnos a mai napig él bennem.

Gondoltam ez azért már nagyon sok(mellesleg én körülbelül azóta nem vagyok hajlandó kommunikálni vele)és szólok anyáméknak, de nem tudom, mire mennénk vele. Ezért próbálkozom előbb itt. Valakinek van ötlete? Vagy mégis, az ilyet hogyan lehetne tolerálni?



2013. dec. 9. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj anyádéknak. Elvégre átjáró ház lett a házatokból... Mindent mondj el...
2013. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És téged csiklint a dolog?

Vagy mi a gond?

2013. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit súgott a füledbe? Amúgy ez a nő egy szexdémon. :D Kerüld, mint a mérget, mert még mehetsz a nemibeteg-gondozóba.
2013. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy engem mit csinál a dolog??


Hát nem tudom, zavar, azért csak arról az emberről van szó, akivel együtt nőttem fel.

2013. dec. 9. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát egy olyan csodás mondatot, hogy bizsereg a blablablám menjünk már blablablázni, te blablabla (az utolsó szó helyére szerintem mindenki azt gondol amit akar) :D


Kerülöm én, de azért csak féltem, nem akarom hogy valami baja legyen :(

2013. dec. 9. 16:06
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:
lolxd..miért nem húztad meg,és fátylat rá.
2013. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát... mondd meg neki, hogy ez nem pálya és ne gondoljon rád úgy. Meg, hogy nem szeretnéd, ha mégegyszer előfordulna ilyen.
2013. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!