Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen a sima nem nyelves csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a sima nem nyelves csók?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RQieaNTgqd4

Bocsi, ha valakit nagyon zavar, hogy ez egy leszbikus csók és természetesen fiú lány kapcsolatokra gondolok, de olyan videót amiben ilyen jól látszik mint ebben nem találtam. Én még nem csókolóztam, de van barátom és eléggé izgulok az első miatt, de nem nyelvessel szeretnék kezdeni, Ilyen a sima csók? Ilyen egyszerű? Csak ennyit kell csinálni? Előre is köszi a válaszokat. Én 14 a barátom 15 éves.



2013. dec. 9. 16:43
 1/2 anonim válasza:

Hajjajj már látom magam előtt a(z) "Még csak 14 éves vagy a tanulással kéne foglalkoznod" típusú commenteket...

A kérdésre pedig szerintem.. Hát szerintem mindegy hogy most nyelves vagy nem nyelves vagy akármilyen, nem ez a lényeg...

14F

2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen a sima. A barátnőmmel is ilyen volt az első, aztán jött a második - két másodperccel később, az már nyelves volt :D


21/F

2013. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!