Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez nem igazságtalan?

Figyelt kérdés
Elég sok csaj van az osztályomban, és szünetben (néha órán is) fogdossák a karomat. Gyúrok, és azért látszik rendesen, gondolom ezért tapiznak. Ezen felbuzdúlva múltkor odamentem az egyik lányhoz és megcsöcsöréztem. És még ő volt felháborodva, hogy hogy merek ilyet csinálni. Pedig ők is szoktak fogdosni engem. Szerintetek nem igazságtalan ez? 17/F
2013. dec. 9. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2 között azért van némi különbség de általában így van, egy nő fogdoshat egy pasit meg börtönbe zárnak.
2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazságtalan.
2013. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazságtalan!
2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
Azért előtte kicsit udvarolgatni kellett volna neki. És ők sem a külső nemi jeleidet fogdosták.
2013. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szemétség! Menjünk ki tüntetni!
2013. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

De, nagyon igazságtalan...


Csak azt mondd meg, miért nem a karjukat fogdosod te is, ahogy ők neked?

2013. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a bicó nem intim terület (és szerintem nem erogén zóna) a csöcs meg az :D így szerintem nem igazságtalan a felháborodás.
2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!