Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mindent elrontottam :S

Figyelt kérdés

Megismertem a neten egy fiút akivel 1 hét után minden olyan volt mintha már hónapok vagy évek óta ismernénk egymást. Egyszer mondtam neki, hogy ez nagyon gyors és próbáltam célozgatni, hogy mégsem akarok kapcsolatot de egy egész éjszakát végig sírt miattam. Nem nagyon volt szerencséje a nőkkel. Akkor kicsit vissza vett de már megint az van ami volt. Mintha szerelmes lenne belém pedig csak képen látott. Amikor kettőnkről akarok vele beszélni akkor mondja, hogy összeszorul a szíve és nagyon fél, hogy elveszít. Még a számunkat is megadtuk egymásnak. Hiba volt. Mondja, hogy milyen jó napjai vannak meg milyen boldog azóta amióta megismert és alig várja, hogy találkozzunk stb. Minden nap sokat beszélünk telefonon és annyira rosszul érzem magam. Félek, hogy mit fog csinálni ha elmondom neki, hogy nem akarok találkozni és mást sem akarok. Annyira bánom már. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki, hogy ne üssön akkorát? :(

16/L


2013. dec. 9. 17:28
 1/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Szerintem mindenképpen nagyot fog ütni neki. Mondd el neki egyenesen, mert minél tovább húzod annál inkább kitolsz magaddal is. 16/f
2013. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű. Találkozóra hívod egy jó hideg téli napon de magadhoz is felhívsz egy srácot és amikor ő már vár rád a hidegben úgy 40 perce akkor küldesz neki egy képet ahogy a srácot megcsókolod a szobádban plusz hozzáírod, hogy kapja be majd letiltod mindenhol és nem veszed fel neki többet.

Szerintem ez a legkíméletesebb módszer.

2013. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zotanbro ***** válasza:
mind1 mit mondasz ez mar nagyot fog utni...
2013. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zotanbro ***** válasza:
meg ma mond el neki.. ne huzd tovabb
2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki mindenképpen, én igy ismertem meg a barátnőmet, mondjuk mi összejöttünk több mint egy éve együtt vagyunk és imádjuk egymást, de sajnos csak távkapcsolat lehet még igyis... Viszont ez amit csinálsz ez a legszebb szóval fogalmazva is g*ciség... mert szegény azt hiszi lesz lesz.. elvesztegeti az idejét... és nem foglalkozik más lánnyal... csak veled, mert azt hiszi, hogy majd te összejössz vele... beszélj vele még ma erről
2013. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy paraszt vagyok amiért ennyit engedtem, de többször is mondtam már neki, hogy lehet, hogy semmi se lesz közöttünk de mintha meg se hallotta volna. Direkt meg is kérdeztem, hogy érti-e amit mondok neki és azt mondja, hogy igen. Szerintem meg nem. Az a baj, hogy már nagyon beleélte magát pedig kb 1 hónapja ismerjük egymást.
2013. dec. 9. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Arra is gondolj, hogy a te érzéseid nem is érdekelték, csak a sajátjai.
2013. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!