Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valakire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakire azt mondják hogy szép, közben meg szinte minden fotón pocsékul mutat?

Figyelt kérdés
Aki szép, az fotón is szép, nem?

2013. dec. 9. 17:36
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

vannak kevésbé fotogén emberek

nem véletlen ez a jelző h "fotogén"

2013. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, az ilyen facebook celeb típusú ribik nagy része ilyen.
2013. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen igaz nem mindenki fotogén.
2013. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért, milyen az aki fotogén? :D
2013. dec. 9. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fotogén, pl. Én sem vagyok az. Távol álljon tőlem a nagyképűség, de szerintem élőbe jobban nézek ki mint fotókon, pedig nem tartom magam jóképűnek vagy ilyesmi, de amikor fényképen látom viszont magamat ég és föld ahhoz képest ahogy pl a tükörben látom magamat... Szoktam is szörnyűlködni a rólam készült fotókon :D Egyszerűen magunkat sokkal kritikusabb szemmel nézzük és ettől is hisszük azt h a fényképen csúnyák vagyunk.
2013. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

megfordítanám a kérdést

egy tök átlagos lány, ha szépen ki van sminkelve, jó a beállítás, szted nem lehet ezerszer szebb képen kedves kérdező?

dehogynem.

lehet, h a fotóra rácsöppenne a nyálad, az életben meg egy gondolat nélkül elmennél mellette az utcán

2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a fotóson és az elő munkán múlik. egy jó fotós és sminkes csodákat tud művelni egy tök átlagos lánnyal, míg egy szép lányról is borzalmas képeket lehet csinálni ha valaki nem ért hozzá. szóval ha "családi fotó" kategóriájú képekről beszélünk akkor könnyen meglehet, hogy a csaj élőben szebb mint azokon a képeken.
2013. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a fénykép a valóságot adja vissza. Mert én még a házi készítésű fotókon sem láttam olyat senkiről, hogy a fotón annyira másképp nézne ki, mint élőben.

Saját magáról mindenki azt hiszi, hogy ő nem is olyan, mint azon a képen, de a valóság az, hogy igenis olyan.

Csak saját magunkról hajlamosak vagyunk azt képzelni, hogy hű, de bénán mutatunk azon a fotón, közben meg nem így van.

2015. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!