Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azért nem merem szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem merem szeretni mert cigány?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel eléggé sokat beszélgettünk az utóbbi időben, és egyre jobban elkezdtem vonzódni hozzá, és ő is hozzám.


De kiderült, hogy cigány, s az apja családja elégggé "rosszvérű".


Én eléggé jó családból származom, és a szüleim belebetegednének, ha egy csóró cigánnyal állítanék haza.


A srác nagyon kedves, jószívű és eléggé félénk is, odáig vagyok érte, de próbálom lebeszélni magam róla, és ettől a kettőségtől már kivagyok.


Mit csináljak? Felejtsem el?


2013. dec. 9. 17:47
1 2
 1/13 QueenRavenna ***** válasza:
76%
Felejtsd el!
2013. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dwight Schrute ***** válasza:
77%
bottal se
2013. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tarnolf ***** válasza:
Az oké, hogy sztereotípia, hogy minden cigány undorító, tolvaj szemétláda, viszont egyet tanulj meg: "A vér nem válik vízzé". Azt mondanám, a te életed, azt teszed amit szeretnél. Viszont ne lepődj meg semmin. Aztán lehet, hogy pont a kivételt találtad meg. :D
2013. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Sűrgősen felejtsd el!!
2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátkozni barátkozhatsz vele szerintem, ha normális, de hogy annál több legyen azt szerintem felejtsd el.
2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
43%
Szerintem kicsit bunkó rasszista vagy.
2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
majd megtanulsz cigányul,egy nyelvvel többet tudsz,megtanulod hogyan kell kezelni a dögöt,hogy ehető legyen,felfedezhetsz új dögkutakat,látogatóba mehetsz börtönökbe,várhatod á csáládi pótlííkot,a segílyt,dolgozni sem kell többet,főzhetsz irgepörkűttet,meg sindisznyót....nézd az előnyeit....XDXDXD
2013. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Felejtsd el én egyszer "belenyúltam" a rosszba nem tudtam,nem látszott,hogy cigány de mikor összejöttünk egyből előjött az igazi énje.Nem véletlen a mondás mindenki maradjon a fajtájánál...
2013. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem bátran tegyél próbát.

Már csak azért is merem mondani, mert még gimisek vagytok és ezek a kapcsolatok nem tartanak sokáig. Tapasztalat. 100-ból 2-3.

Tehát ha a szüleid vagy az ő szülei nem fogadnák jól valamelyikőtöket akkor tán még nem lesz tragédia a szakítás.

Ebben a korban más.

De csak azért mert cigány, nem ejteném. Mit számít az? Ő nem a családja, hanem ő maga. Rossz családból is származhat becsületes jó ember. Szóval én nem gondolkoznék.

2013. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem okos dolog idegen kultúrákkal összeszűrni a levet.

Ebben az esetben pláne nem, mert hogy cigány kultúra nem is létezik. Úgy 500 éve fogadtuk be ezt a népséget és még mindig nem tudnak magyarul, cigányul meg már nem. A nyelvük, holt nyelv, megállt a fejlődésben még valamikor a középkor legelején. Alkotni, építeni nem tudnak, rombolni viszont nagyon. Amikor egy vegyes kapcsolatban, vitára, veszekedésre kerül sor, akkor egyből előjön a származásbeli különbözőség. Amint ilyen helyzet alakul, azonnal mindenféle f..., paraszt, g...leszel. Arról nem beszélve, hogy a rokonok is ellened tüzelik majd, bármi probléma is adódik. Ha viszont ő tesz valamit, ami neked nem tetszik, akkor bizony az első gondolatod az lesz, hogy hát persze mert cigány. Nem is értem a magyar lányokat, nincs elég magyar fiú, vagy mi? Ha úgy gondolod, hogy rendes a srác, mert azért köztük is van ilyen, akkor tartsd meg barátnak, de "közelebb" ne menj hozzá!

2013. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!