Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány srác a puszta tekintetükkel le tudják venni a nőket a lábukról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak.
2013. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lézerszem.
2013. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát van ez így,bocsika :D
2013. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos.. nem sokan tudjuk ezt megtenni velük, de azért vagyunk néhányan. :D :D
2013. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 twoa. ***** válasza:
Álltalában a pénzük mennyiségét sugallják velük lányok meg azt mérik fel hogy enek a csávonak van ám lóvéja huhú
2013. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az egyetlen dolog amire büszke vagyok én is.


Csak nálam ez nem ilyen szándékos mindig. Van hogy reflexből így nézek egy lányra, az meg elmosolyogja magát és odajön.

Én meg alapjáraton nem ismerkedek - csak épp megnéztem magamnak.


Azért szerintem ennek több a hátulütője mint az előnye. Most így külső szemmel annyi esik le nektek, hogy van egy pasi aki a kisujját se mozgatja meg egy lány érdeklődésének elérésére, de ez valójában ennél több.


Mikor volt egy lány, akivel kölcsönösen mély érzelmeket tápláltunk egymáshoz, ott néha sok bosszúságot okozott ez, sőt volt aki úgy jött oda hozzám, hogy egy köcsög p&cs vagyok, ha van barátnőm és így szemezek vele.

2013. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!