Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha az akivel alakultok egyik napról a másikra összejönne valaki mással?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez szó szerint így meg is történt velem.

Annyit mondtam, hogy rendben, akkor legyen vele.

2013. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos rosszul esne, de ezek szerint talált mást aki neki jobb nálam.
2013. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen már. Kiakadtam. De ha talált jobbat. Mit tudok tenni :)
2013. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy állon b@$znám,de nőt nem verünk,szóval a palit vágnám állon egy colos csővel.Aki egyik napról a másikra jön össze mással,az általában már félrelépett és közben is kavart mással.
2013. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csalódott lennék ha "férfi lennék" de ha férfi tenné ezt meg velem (volt rá példa) beégetném a csaj előtt :)
2013. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Picit rosszul esne,de nem sokáig bánkódnék miatta.
2013. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amíg nem beszéljük meg, hogy komolyan együtt vagyunk, addig ezt is számításba kell venni. legyenek boldogok, viszlát.
2013. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megtörtént.
2013. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leinnám magam azért, hogy felejtsek, és hogy teljen az idő, hogy kicsit leülepedjen az indulat. Persze amint megtudnám felkeresném, és megmondanám neki, hogy köszönök minden percet, legyél boldog a kiszemelteddel...

De utána úgy berúgnék... Én így felejtek, ne meg nem keresném többet a csajt... 22F

2013. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

átéltem, sajna itt már egy ideje kialakult valami.

Mondanom se kell:qrva szar volt, senkinek nem kívánom.


Nagyon nehéz, de tovább kell lépni, hogy te legyél a nyertes, majd találsz egy jobb csajt, mert mindig van egy jobb csaj, csak el van bújva!

2013. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!