Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy odahaza anyám utája Őt és szét akar minket választani?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy ha még egyszer együtt alszunk nagyon rossz vége lesz, és tudom, hogy nem csak blöffölt mert ilyen rossz a természete. Barátnőm rendes lány, nem k..rva, nem cigány, nem iszik, nem dohányzik. Elvileg azért nem kedveli Őt anyám, mert a szülei nem értelmiségiek. Mit mondjak a barátnőmnek amikor elhív magához, hogy szexeljünk, aludjak ott én meg nem megyek? Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy odahaza anyám utája Őt és szét akar minket választani? Mit fog szólni hozzá?

18/F


2013. dec. 11. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

dehogy probald elmondani a baratnodnek.

anyadat probald meggyozni arrol, hogy neked ez a kapcsolat fontos. allj ki erte, ha tenyleg igy gondolod.

2013. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfi vagy 18 évesen nehogy már anyukád mondja meg hogy mit csinálja.Nekem se mondták meg amikor anno '92-ben először ott aludtam a barátnőmnél.
2013. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

mit tud tenni anyud? riasztja az erkölcsrendészetet?

sztem mondd meg a barátnődnek, h tudjon róla, de állj ki otthon érte.

2013. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!